استقلال برای دربی محروم داد!

مربی استقلال تهران به دلیل محرومیت قادر به حضور در شهرآورد روز پنج شنبه نیست. محمد نوازی جزو مربیان محروم این هفته از مسابقات باشگاه استقلال خواهد بود. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. استقلال برای دربی محروم داد!

 

استقلال برای دربی محروم داد!

به گزارش سایت ورزشی، بازیکنان سه کارته استقلال و پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر بدون دریافت اخطار و محرومیت به استقبال دربی عقب افتاده رفتند تا روز پنج شنبه جواد نکونام و گل محمدی بتوانند از بقیه بازیکانن خود بهره ببرند. اما آبی پوشان تهرانی برای شهرآورد 102 یک شخص محروم دارند. محمد نوازی بازیکن سابق و مربی حال حاضر استقلال دیشب به دلیل درگیری در تونل استادیوم شهدای فولاد خوزستان در بین دو نیمه مسابقه با فولاد کارت قرمز مستقیم از سید علی اصغر مومنی داور مسابقه گرفت تا از بازی بعدی محروم شود. نوازی سالها به عنوان بازیکن استقلال تجربیات فراوانی در بازیهای دربی داشته است. او حالا به عنوان یک مربی مهم و پرتجربه می توانست در کنار آقای نکونام ایفای نقش نماید.

شوک به استقلال در آستانه دربی

اما محمد نوازی به دلیل درگیری با ایگناسیو مارتینز، سرمربی فولاد با یک اتفاق تلخ روبرو شد. حالا استقلالی ها با این محرومیت در شوک فرو رفتند و احتمال زیاد عدم حضور نوازی می تواند تاثیر خود را بگذارد. بدین ترتیب محمد نوازی در تمام مسابقات قبلی که روی نیمکت استقلال نشسته بود. حالا یکی از مهم ترین بازی های فصل آبی پوشان مقابل پرسپولیس را به دلیل یک درگیری و محرومیت از دست داد. نوازی که می توانست با حضورش در دربی حساس پایتخت روحیه را به تیم نکونام بیاورد، اما حالا مشاهده کرده ایم که با یک اشتباه کوچک این آرزو را از بین برده است. به نظر شما نتیجه دربی 102 استقلال و پرسپولیس چند چند می شود؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

mohamadnd
10 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *