شوک به استقلال در آستانه دربی

تیم استقلال تهران در روز پنج شنبه حساس ترین مسابقه نیم فصل را با پرسپولیس تحت عنوان شهرآورد تجربه می کند. مدافع استقلال به دلیل مصدومیت در لحظات پایانی نیمه اول در مقابل فولاد تعویض شد. ظاهرا این موضوع باعث نگرانی کادر فنی و هواداران آبی پوشان پایتخت شده است. در ادامه سایت ورزشی با شوک به استقلال در آستانه دربی همراه شوید.

شوک به استقلال در آستانه دربی

به گزارش سایت ورزشی، ایمان سلیمی یکی از بهترین بازیکنان این فصل استقلال به شمار می رود. او توانست جایگاه ثابت در ترکیب آقا جواد داشته باشد. دیشب نیز در جمع 11 نفره اصلی بازیکنان آبی پوشان در مقابل فولاد خوزستان قرار گرفت. اما به دلیل آسیب دیدگی در لحظات پایانی نیمه اول تعویض شد. این مداقع در ابتدای فصل به جمع استقلالی ها پیوست و توانست سریعا در ترکیب و جایگاه اصلی ثابت شود و عملکرد درخشانی نیز از خودش به نمایش بگذارد. اما در دیدار دیشب مقابل فولاد با یک اتفاق تلخ روبرو شد و در دقیقه های پایانی نیمه اول از زمین مسابقه خارج شد تا نکونام مجبور شود دست به تغییرات بزند و کوین یامگا را به زمین بیاورد.

با اینکه کوین یامگا خودش به تنهایی یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر استقلال است، اما نباید ایمان سلیمی را نیز بازیکن کمی بدانیم، او می تواند در این فصل کمک زیادی به استقلال نماید و متاسفانه در نزدیکی دربی حساس و مهم پایتخت شوک بزرگ به استقلال وارد کرده است. سلیمی در مقابل تراکتورسازی نیز یک گل برای استقلال زد و توانست به تیم سابق خود گل بزند. او توانست دروازه تیم سابق خودش را باز نماید. او در آستانه دربی بدشانسی بزرگی آورده است. این بازیکن بعد از نمایش موثر خودش در خط دفاعی استقلال امید داشت که اولین تجربه بازی در دربی را بدست بیاورد. اما با آسیب دیدگی احتمالا دربی حساس و مهم پنج شنبه 23 آذر ماه را از دست می دهد.

mohamadnd
10 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *