شانس استقلال برای قهرمانی لیگ برتر

شانس استقلال برای قهرمانی لیگ برتر ، استقلال تهران در بازی دیروز مقابل آلومینیوم اراک با تک گل مهدی قائدی پیروز شد و به سپاهان در صدر جدول رسید. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

شانس بالای قهرمانی استقلال تهران در لیگ برتر:

استقلال با برد شیرین دیروز در مسابقه با آلومینیوم اراک با تک گل مهدی قائدی اختلاف امتیاز خود را به دلیل باخت سپاهان به عدد 1 رسانده است. حالا استقلالی ها کمترین فاصله را با صدر جدول دارند. در میان سه مدعی اصلی قهمانی سپاهان با 52 امتیاز ، استقلال با 52 امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم، پرسپولیس با 51 امتیاز در رتبه سوم جای گرفته است. با باخت دیروز سپاهان در برابر تراکتورسازی تبریز حساسیت دوباره به جدول لیگ برتر در روزهای پایانی برگشته است. با شکست سپاهان البته این تیم هنوز جزو شانس های اول قهرمانی است چون نسبت به استقلال حداقل بر روی کاغذ بازی های راحت تری را دارد. سپاهان این هفته در اصفهان میزبان مس رفسنجان است.

شانس بالای قهرمانی استقلال تهران در لیگ برتر

استقلال بازی بعدی در برابر هوادار بازی خواهد کرد، پرسپولیس نیز میهمان مس کرمان خواهد بود. بنابراین هنوز هیچ چیز مشخص نیست در 3 اردیبهشت نیز دربی استقلال پرسپولیس برگزار خواهد شد که برخلاف فصل های قبل ، از حساسیت بیشتری برخوردار است.

 

شانس استقلال برای قهرمانی لیگ برتر

استقلال تهران در این فصل با سرمربیگری ریکاردو ساپینتو توانست خودش را از افت شدید دور کند. در سال جدید آنها پرقدرت شروع کردند و توانستند اولین و دومین مسابقه را با پیروزی پیش ببرند. رقابت برای قهرمانی در فصل بیست و دوم لیگ برتر به اوج حساسیت خودش نزدیک شده است. با شکست سپاهان در تبریز، تنور رقابت برای قهرمانی در لیگ بین سه تا تیم اصلی داغ شده است. سه تیم سپاهان، استقلال و پرسپولیس در میلی متری همدیگر را برای رسیدن به قهرمانی دنبال می کنند.

شانس استقلال برای قهرمانی لیگ برتر

 

استقلال و شانس قهرمان شدن در لیگ برتر:

شانس استقلال برای قهرمانی لیگ برتر همانند سپاهان بالا می باشد. استقلال دیروز با تیم اصفهانی هم امتیاز شد و به دلیل تفاضل گل پایینتر در رده دوم لیگ قرار گرفت. در صورتی که تیم ها در هفته پایانی هم امتیاز شوند، برای تعیین قهرمانی بازی های رودرو ملاک می باشد. سپاهان امسال وضعیت بهتری نسبت به استقلال و پرسپولیس دارد و بازی های پیش روی آنها نیز بسیار آسان تر است و این یک امتیاز بزرگ برای آنها به حساب می آید.

شاگردان ریکاردو با همه تلاش های خودشان و حذف از لیگ قهرمانان آسیا و مشکلات مالی سنگین، در لیگ برتر نتایج خوبی کسب نمودند و توانستند تا اینجا خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی نشان دهند. وضعیت تیم استقلال حتی از پرسپولیس نیز بسیار بهتر است.

 

۵ بازی باقی مانده استقلال

  • استقلال- هوادار / ۲۶ فروردین
  • پرسپولیس- استقلال/ ۳ اردیبهشت
  • استقلال- صنعت نفت آبادان/ ۱۵ اردیبهشت
  • مس رفسنجان- استقلال/ ۲۲ اردیبهشت
  • استقلال – تراکتور/ ۲۸ اردیبهشت

شانس استقلال برای قهرمانی لیگ امسال

شانس استقلال برای قهرمانی لیگ امسال:

استقلالی ها در سه بازی از 5 بازی باقی مانده میزبان می باشند و با توجه به دربی که در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، عملا تنها در یک بازی خارج از تهران حضور دارند و مسابقه با مس رفسنجان در کرمان می باشد. دیدار مستقیم با تیم پرسپولیس تاثیر زیادی در تعیین قهرمانی دارد. بهترین نتیجه این مسابقه قطعا مساوی دربی برای سپاهانی ها است.

استقلال آخرین بار در فصل قبل توانست با سرمربیگری فرهاد مجیدی قهرمانی در لیگ را تجربه نماید. قهرمانی استقلال در شرایطی ایجاد شد که این تیم بدون باخت عنوان قهرمانی را کسب کرد و صاحب یک رکورد تاریخی در لیگ برتر ایران شد.

۵ قدم تا جام سرخ، آبی یا زرد/ وضعیت خاص پرسپولیس

شانس استقلال برای قهرمانی

نتایج استقلال در ۵ هفته پایانی دور رفت لیگ برتر

هوادار ۰ – ۱ استقلال

استقلال ۲ – ۲ پرسپولیس

صنعت نفت آبادان ۰ – ۱ استقلال

استقلال ۰- ۰ مس رفسنجان

تراکتور ۲ – ۰ استقلال

 

به نظر شما آیا استقلال تهران در این فصل شانس قهرمانی با ریکاردو ساپینتو را دارد؟ لطفا نظرات و دیدگاه های تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *