بازیکنان جدید استقلال در فصل بعد

بازیکنان جدید استقلال در فصل بعد ، باشگاه استقلال تهران به دنبال بازیکنان جدید و تمدید قرارداد با برخی بازیکنان ستاره خود می باشد. در این بخش بازیکنانی که در این فصل یا فصل قبل قرارداد خود را تمدید کردند یا بازیکنان جدیدی که در لیست خرید تیم آبی قرار دارد به شما معرفی می شود. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

استقلال به دنبال قرارداد دائمی با دو ستاره:

تیم استقلال تهران به دنبال قرارداد دائمی با محمد محبی و مهدی قایدی هستند. محبی از بهترین بازیکنان آبی پوشان در فصل جاری لیگ برتر به شمار می رود. این بازیکن با گلزنی در برابر هوادار توانست دوباره پای خودش را به گلزنی باز نماید و روزهای خوبش را در تیم آبی ها ادامه دهد. بازیکنی که با قرارداد قرضی از سانتاکلارا به جمع آبی های پایتخت آمد. و با زدن 7 گل و سه پال گل جزو مهره های کلیدی ساپینتو است.

یکی از موضوعات نگران کننده برای طرفداران استقلال ، بحث قرارداد محبی با این تیم می باشد. آبی ها در تابستان قبل موفق شدند با قرارداد قرضی این بازیکن را به تیم بیاورند و تا پایان فصل اگر بتوانند مبلغی را به حساب سانتاکلارا واریز نمایند. این قرارداد محبی می تواند دائمی شود. مدیریت استقلال در این لحظه موفق به پرداخت مبلغ اقساط قرضی نیز نشده است. و تیم پرتعالی نیز از آبی ها به AFC شکایت کرد و این مسئله کار را برای آنها برای حفظ محبی سخت کرده است.

محمد محبی

البته بابت دفاع مناسب از جرایم بعدی تبرئه شدند اما باید مبلغ 230 هزار دلاری را بابت رضایتنامه بازیکن پرداخت نمایند. در حالی که استقلال باید 600 هزار دلار بابت قطعی شدن قرارداد محبی به باشگاه اماراتی پرداخت کند. البته بر اساس خبرهای موثق استقلال می خواهد با پرداخت این مبلغ به باشگاه پرتغالی قرارداد محبی را قطعی کرده و این بازیکن را برای فصل آینده نیز نگه دارد.

 

 

شرط تمدید قرارداد مهدی قایدی با استقلال مشخص شد

مهدی قائدی مهاجم 25 ساله استقلال در تیرماه سال قبل به صورت قرارداد قرضی به استقلال آمد و در هفته های اخیر عملکرد بی نظیرش باعث شد تا جزو تاثیرگذارترین فوتبالیست های باشگاه به شمار رود. خبرهایی در ارتباط با ترانسفر شدن دوباره این مهاجم مطرح شد و حتی چند تیم عربی خواهان جذب او شدند و همین باعث شد تا استقلال تحت فشار قرار بگیرد. هواداران به دلیل عملکرد خوب مهدی از مدیرعامل خواستند که هر طور شده قرارداد قرضی او را تمدید نمایند.

مهدی قایدی

استقلال تهران نیز تلاش کرده تا با ایجاد ارتباط خوب و قوی با باشگاه شباب الاهلی قرارداد قرضی یکساله مهدی را به مدت 1 سال دیگر نیز تمدید نماید. حتی خبرهایی منتشر شد که مذاکرات اولیه با طرف اماراتی شروع شد و به احتمال زیاد مهدی قایدی یک فصل دیگر نیز برای استقلال توپ زنی می کند. باشگاه شباب در حال حاضر مبلغی بابت انتقال قائدی از استقلال طلب دارد و شرط نموده تا قبل از شروع مذاکره برای تمدید قرارداد قرضی بازیکن بوشهری، استقلال باید حسن نیت خود را بابت پرداخت مبلغ انتقالی این بازیکن ثابت نماید.

 

پیشنهاد استقلال به کاپیتان تیم ملی:

همچنین در روزهای گذشته خبری مبنی بر انتقال احسان حاج صفی به باشگاه استقلال مطرح شده است. البته این خبر قبل از تغییر مدیرعامل استقلال منتشر شد و با اینکه این روزها در سطح مدیریتی باشگاه تنزل وجود دارد، بعید است این انتقال انجام گیرد. مدیرانی که مشخص نیست که در چند ماه آینده در این تیم حضور دارند یا خیر. اگر استقلال وضعیت مالی خوبی داشته باشد از حالا به فکر جذب یکی از بازیکنان آماده فوتبال ایران در لیگ یونان که شاغل فوتبال این کشور نیز می باشد. باید به اندازه کافی بودجه داشته باشند. اگر آنها بودجه مورد نیاز خود را در اختیار داشتند قطعا بدهی های سنگین خود را پرداخت می کردند.

احسان حاج صفی

رقابت سرخابی برای جذب ستاره پرتغالی:

ریکاردو آلوس با 12 پاس گل جزو بهترین پاسورهای لیگ برتر ایران قبل از شروع هفته بیست و پنج بوده است. بازیکنی که جدیدا قرارداد خود را با تراکتورسازی تبریز تمدید کرد. اما آلوس در شب پیروزی پرگل تیمش در فهرست بازیکنان اصلی جایی نداشت و از خانه اش مسابقه را دنبال می کرد. حتی خبرهایی مبنی بر درگیری فیزیکی این بازیکن با سرمربی مطرح شد. این ماجرا باعث شده بود تا خبرهایی مبنی بر خرید این بازیکن توسط دو تیم پرسپولیس و استقلال مطرح شود و آنها به دنبال هافبک پرتغالی باشند. اما تراکتور به آسانی رضایتنامه آلوس را برای ادامه حضور صادر کرد.

ریکاردو آلوس

مدیران باشگاه به دنبال تمدید قرارداد رافائل سیلوا:

سیلوا از زمستان سال 1400 به تیم آبی پوشان استقلال آمد. بعد از یک سال زندگی در کشور ایران از شرایط در استقلال نیز کاملا راضی بود. مدافع برزیلی استقلال در فصل اری جزو مهره های ثابت بود. رافائل سیلوا در طول دیدارهای لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام این فصل کنار بازیکنانی مثل مرادمند ، سیاوش یزدانی و روزبه چشمی در خط دفاعی استقلال به میدان رفت اما همواره از حضور کنار عارف غلامی بیش از هر بازیکن دیگری در استقلال رضایت دارد. بد نیست بدانید ریکاردو ساپینتو سرمربی تیم نیز از عملکرد سیلوا بسیار راضی است و او را یکی از با ثبات ترین بازیکنان تیم می‌داند. حتی هواداران تیم نیز از سبک بازی وی در خط دفاعی که با کمترین اشتباه همراه است ابراز خرسندی می‌کنند. این موضوعات باعث شد تا استقلالی ها در صدد تمدید قرارداد مدافع برزیلی باشند.

رافائل سیلوا

 

حفظ آرش رضاوند برای فصل آینده:

باشگاه استقلال تهران به دنبال حفظ آرش رضاوند مهره کلیدی خود برای فصل آینده هستند. رضاوند جزو بازیکنان تاثیرگذار فصل قبل استقلال شناخته یم شود و استقلالی ها برای فصل آینده نیز اولویت اصلی خود را تمدید قرارداد این بازیکن قرار داده اند. آرش از تیم های خارجی نیز پیشنهاداتی داشت و باشگاه استقلال نمی خواهد به این آسانی ها این بازیکن را از دست دهد و او را در لیست اولیه تمدیدی ها قرار داده است.

آرش رضاوند

مکس کروزه بازیکن سرشناس بوندسلیگا مورد توجه استقلال:

اگر پرونده جذب بازیکن جدید در باشگاه استقلال باز باقی بماند. احتمالا یک بازیکن بوندسلیگایی بنام مکس کروزه در باشگاه ولفسبورگ توپ می زند در فصل آینده به استقلال خواهد آمد. این بازیکن تا الان 109 بار در لیگ آلمان توپ زده است و سابق زیادی دارد. مکس 14 بازی ملی نیز در کارنامه اش برای تیم ملی آلمان دارد و از لحاظ کیفیت برای استقلال حرفه ای می باشد. کروزه در آخرین سال های فوتبال خودش در تیم ولفسبورگ به سر می برد و این نشان می دهد که در این سن بازیکن فوق العاده توانایی است.

مکس کروزه

هافبک گلزن آلمانی در سال های حرفه ای خودش در تیم های سن پائولی، فرایبورگ، مونشن گلادباخ، وردربرمن، فنرباغچه و در نهایت ولفسبورگ حضور داشته است. حضور این بازیکن معروف در فوتبال ایران می تواند بسیار جذاب باشد. باید ببینیم که مدیران باشگاه آیا از لحاظ مالی در وضعیتی قرار دارند که بتوانند دستمزد چنین بازیکنی را بپردازند یا خیر.

 

ارسلان مطهری

بعد از جذب بازیکنانی نظیر شهباز زاده و تمدید قرارداد رمضانی و مذاکره برای جذب کاوه رضایی. شایعات درباره جدایی مطهری نیز مطرح شد که احتمالا به سپاهان می رود. اما سرانجام این بازیکن یک فصل دیگر با استقلال تهران قرارداد امضاء کرد. و به مدت دو فصل دیگر تا پایان فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در جمع آبی‌پوشان پایتخت ماندگار خواهد بود.

روزبه چشمی

بازیکنان جدید استقلال

بقیه بازیکنان جدید استقلال که با تیم قرارداد امضاء کردند و در فصل های آینده حضور دارند شامل:

روزبه چشمی قراردادش را به مدت دو فصل دیگر به استقلال تمدید کرد.

محمد حسین مرادمند قراردادش را به مدت دو سال دیگر با استقلال تمدید کرد.

آرمان رمضانی قراردادش را با استقلال به‌مدت ۲ فصل دیگر تمدید کرد.

مهدی مهدی‌پور که یک فصل با استقلال قرارداد داشت، یک فصل دیگر نیز قراردادش را تمدید کرد.

مدیران استقلال اگر بتوانند قرارداد حسین زاده و مهدی پور را تمدید کند. یکی از بزرگترین موفقیت های این تیم در فصل نقل و انتقالات خواهد بود.

mohamadnd
20 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *