اورتون و برند لیگ برتری که مورد ضرب قرار گرفت

اورتون و برند لیگ برتری که مورد ضرب قرار گرفت.در حالی که آمادگی و انرژی هواداران اورتون برای اعتراض به فساد ادراک شد لیگ برتر در آخر هفته ستودنی بود، برخی از مردم به سختی می‌دانند که دقیقاً از چه چیزی ناراضی هستند.  بنیانگذار لیگ برتر است. اورتون قوانین لیگ برتر را زیر پا گذاشت.  به نقض قوانین لیگ برتر اعتراف کرد. اورتون به دلیل نقض قوانین لیگ برتر مجازات شد. بنابراین. در حالی که اورتون و هوادارانش کاملاً حق دارند از آنچه به عنوان یک تحریم بیش از حد تنبیهی می‌دانند.  کمی عجیب به نظر می‌رسد که آن‌ها تصمیم بگیرند که بدنی که آن را صادر کرده «فاسد» است. در هر صورت. می‌توان ادعا کرد که تصمیم به سیلی زدن به یکی از با سابقه‌ترین اعضای آن‌ها با کسر 10 امتیاز. گواه این است که لیگ برتر کاملاً یکنواخت و منصفانه است.

اورتون و برند لیگ برتری که مورد ضرب قرار گرفت

خوانندگان قدیمی‌تر و خسته‌تر

اورتون و برند لیگ برتری که مورد ضرب قرار گرفت
اورتون و برند لیگ برتری که مورد ضرب قرار گرفت

به یاد خواهند آورد که شهر ادعا می‌کند که شواهد غیرقابل انکاری در اختیار دارد که بی‌گناهی آنها را ثابت می‌کند. اما به دلایلی که خودشان و وکلایشان می‌دانند، به‌طور عجیبی تمایلی به علنی کردن آن ندارند. در روز شنبه و یکشنبه. اسکای اسپورت نیز سکوت مشابهی از خود نشان داد و از پخش هر گونه تصویری از بنرهای اعتراضی هواداران اورتون بر فراز اتحاد یا در سکوهای گودیسون پارک خودداری کرد. آنها حتی تا آنجا پیش رفتند که صداهای خشمگین جمعیت در گودیسون پارک را کاهش دادند و گاه جایگزین آن کردند تا تماشاگران تلویزیون را از آسیب شنیدن طرفداران ناراضی که فریادهای بی ادبانه فریاد می زدند، در امان بدارند. به نظر می رسد خشم طرفداران همه چیز خوب و خوب است. مگر اینکه خطر آسیب رساندن به برند لیگ برتر را که به دقت مورد آزار و اذیت قرار گرفت. داشته باشد.

اعتراض هواداران اورتون به کسر امتیاز اخیرشان.
اعتراض هواداران اورتون به کسر امتیاز اخیرشان.

 

تعداد کمی از تماشاگران لیگ برتری مانند اورتون خشم شدیدی دارند . انتظار می رفت حس خشمگین آنها به بازیکنانی که آنها را در زمین نمایندگی می کنند نفوذ کند. با وجود منچستریونایتد بی‌نقص اما نامتعارف. بسیاری پیروزی اورتون را پیش‌بینی کرده بودند. چیزی که دقیقاً هیچ کس پیش‌بینی نکرد. یک گل احتمالی فصل از سوی الخاندرو گارناچو بود. که هویتزر آکروباتیک حیرت‌انگیز او در عرض سه دقیقه پس از شروع بازی باعث ایجاد صحنه‌هایی از هذیان آشکار در زمین و پایان خارج از خانه و همچنین مقایسه‌های خسته‌کننده‌ای با او شد. تلاش‌های مشابهی که توسط بازیکنان دیگر به ثمر می‌رسد. از نوع وزوزهایی که ظاهراً نمی‌توانند قدر یک چیز خوب را بدانند. مگر اینکه ظاهراً بهتر از هر چیز خوب دیگری باشد که قبلاً انجام شد.

با وجود این شکست زودهنگام

با وجود این شکست زودهنگام
با وجود این شکست زودهنگام

اورتون جمع شد و تا زمانی که اشلی یانگ بازی را فراتر از تیمش قرار داد. با تکان دادن پای تنبلی مقابل آنتونی مارسیال در محوطه جریمه خود و پایین آوردن بازیکن فرانسوی. شان دایچ در ناله طولانی خود پس از بازی در مورد پنالتی کاملاً قانونی که برای خطای آشکار بازیکن تیمش داد. غرغر کرد: «روشی که بازی پیش می‌رود، برای من عجیب است. وقتی مدیران باشگاه از ابراز چنین نارضایتی های نادرست . نامشروع خوشحال می شوند.

فوتبال این آخر هفته

فوتبال این آخر هفته
فوتبال این آخر هفته

برای مرگ تری ونبلز سوگوار بود، اما در سراسر زمین هواداران، کارشناسان و بازیکنان زندگی او را جشن گرفتند. پل هیوارد به ال تل می‌داند که فوتبال انگلیس را از انزوا نجات داد. در حالی که جاناتان لیو از او به عنوان یک رمانتیک فوتبال یاد می‌کند که به هر بازیکنی احساس یک ستاره می‌دهد. آگهی ترحیم ریچارد ویلیامز، Venables را یکی از تیزبین ترین مغزهای نسل خود می نامد. در حالی که این گالری شگفت انگیز از تصاویر و آگهی های ویدئویی. بینشی از بازیکن، مدیر و شخصیتی که قلب ملت را تسخیر کرد. ارائه می دهد. و پادکست هفتگی فوتبال در اینجا ادای احترام خاص خود را به Venables می کند. RIP Terry، دلمان برایت تنگ خواهد شد.

Hesam
1 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *