هندبال بانوان قهرمانی جهان| شکست ایران در نخستین گام

هندبال بانوان قهرمانی جهان| شکست ایران در نخستین گام، تیم ملی هندبال بانوان ایران در بیست و ششمین دوره رقابت‌های هندبال قهرمانی بانوان جهان، رقابت‌های خود را با دیداری چالشی مقابل لهستان آغاز کرد که متأسفانه با شکست به پایان رسید.

هندبال بانوان قهرمانی جهان| شکست ایران در نخستین گام

سایت ورزشی

به گزارش خبرگزاری ورزشی، رویارویی ایران و لهستان آغاز راه ایران در مسابقات قهرمانی بود و بازی با برتری مقتدرانه لهستان با نتیجه 35 بر 15 به پایان رسید.

تیم ملی بانوان ایران
تیم ملی بانوان ایران

بازی با لهستان

در نیمه اول بازی، لهستان با نتیجه 18 بر 8 پیش افتاد و سلطه خود را در زمین محکم کرد. این حرکت به نیمه دوم کشیده شد و دروازه بان لهستانی به عنوان یک چهره محوری ظاهر شد. و چندین پنالتی را خنثی کرد و موقعیت های گلزنی را برای تیم ایران به ثمر رساند.

فاطمه مریخ

علیرغم این باخت، فاطمه مریخ، بازیکن برجسته، عملکردی استثنایی از خود به نمایش گذاشت و عنوان بهترین بازیکن زمین را به خود اختصاص داد.

آینده

با نگاهی به آینده، تیم ملی ایران قرار است در بازی آینده خود که قرار است شنبه 20 آذر ساعت 20:30 به وقت ایران برگزار شود به مصاف آلمان برود. آلمان که در بازی افتتاحیه گروه F با پیروزی 31 بر 30 مقابل ژاپن به پیروزی سختی دست یافته بود. به عنوان حریفی سرسخت برای ایران در بازی پیش رو ایستاد.

دیدار لهستان با ایران
دیدار لهستان با ایران

نتیجه

بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی هندبال زنان جهان از 9 تا 26 دسامبر در سه کشور دانمارک، سوئد و نروژ برگزار می شود. با پیشرفت مسابقات، تیم هایی از سراسر جهان برای برتری در یکی از موردانتظارترین رویدادهای هندبال زنان با هدف تضمین موقعیت خود به عنوان قهرمان در این صحنه معتبر جهانی رقابت می کنند.

در پایان این مقاله نظرات و دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Pooria
1 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *