چشم ببر در دستان نیمار

نیمار بازیکن جدید لیگ عربستان سعودی است. که در این هفته یک انتقال پر سروصدایی داشت. و با یک قرارداد دو ساله به باشگاه الهلال عربستان پیوست. نیمار در زمان عقد قرارداد یک ساعت جذاب و زیبا با چشم ببر در دستانش حسابی خودنمایی کرد. در ادامه سایت ورزشی با چشم ببر در دستان نیمار همراه ما باشید.

 

چشم ببر در دستان نیمار

به گزارش سایت ورزشی ، نیمار جونیور ستاره برزیلی و سابق باشگاه پاری سن ژرمن در یک انتقال جنجالی و پرسروصدا به صورت رسمی با قرارداد دو ساله به باشگاه الهلال پیوست. بر اساس ادعاهای رسانه ها حقوق نیمار در مدت دو سال 300 میلیون دلار است.  بندهایی به 400 میلیون دلار نیز اضافه شد که سالیانه 200 میلیون دلار باید در نظر گرفت. بر اساس گزارشات نشریه سان، ستاره برزیلی از مالکان الهلال سه خودروی لوکس برای خودش و چهار دستگاه مرسدس جی واگن و یک ون مرسدس بنز با راننده برای همراهان خودش درخواست کرده است. نیمار همچنین از مسئولان باشگاه خواست راننده ای در تمام ساعات و تمام روزهای سال برای خودش، دوستان و خانواده اش در دسترس باشد. خودروهای لوکس با برند بنتلی کانتیننتال GP، یک استون مارتین DBX و یک لامبورگینی هوراکان هستند که مجموعاً ۵۱۰۰۰۰ پوند قیمت دارند.

اما در زمان عقد قرارداد بازیکن برزیلی تصویری از ساعت در دستانش حسابی سروصدا کرد. قیمت ساعت نیمار در مراسم رونمایی از او در باشگاه الهلال 500 هزار دلار تخمین زده شد. ساعت برند رولکس که این ساعت Rolex Daytona ۱۱۶۵۸۸ TBR نام دارد (دیتونای) به چشم ببر معروف شده که صفحه های فرعی شامپاینی آن با الماس و لاک سیاه در هم تنیده شده‌اند که ظاهری خنک و شبیه به چهره ببر دارد. قطعا بازیکن بزرگی همانند نیمار با این رقم قرارداد ، مبلغ پانصد هزار دلار برای یک ساعت برایش چیزی نیست. این فوتبالیست عاشق چیزهای لوکس و گران قیمت است.

 

چشم ببر در دستان نیمار

mohamadnd
19 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *