خشم مجری فوتبال۱۲۰ از ماموران ایست بازرسی

یکی از مجریان و کمدین مشهور که قبلا در برنامه فوتبال 120 حضور داشت. و حالا ممنوع التصویر شده از تجربیات ناخوشایند خودش در جامعه پرده برداشت. مجری فوتبال 120 از ماموران ایست بازرسی در ایران انتقاد کرد. در ادامه سایت ورزشی با خشم مجری فوتبال۱۲۰ از ماموران ایست بازرسی همراه ما باشید.

 

خشم مجری فوتبال۱۲۰ از ماموران ایست بازرسی

به گزارش سایت ورزشی ، ابوطالب حسینی جزو چهره هایی بود که در برنماه خندوانه و خنداننده شو مشهور شد. بعد از عضویت در تیم عادل فردوسی پور در برنامه فوتبال 120 در بخش فان فعالیت می کرد. سال قبل از صدا و سیما کنار گذاشته شد. و ممنوع التصویری دامانش را گرفت. حسینی از جمله چهره هایی است که در این سالها در قالب طنز اینستاگرامی فعالیت می کند و جزو واینرهای طنزپرداز است. او جدیدا در یکی از برنامه های ورزشی پلتفرم اینترنتی حضور دارد.

صبح امروز ابوطالب حسینی در کانال تلگرامی خود اتفاقی را روایت کرد و نوشت: امروز بعد از این‌که یارو تو ایست بازرسی [گند زد] تو اعصاب ما و آخرم بعد ۴۰ دقیقه چیزی پیدا نکرد تو ماشین، می‌خواستم بهش بگم الان آدم خوشحال‌تری هستی؟ امشب بری خونه احساس بهتری داری نسبت به خودت؟ حس قدرتت ارضا شد؟ دو سه نفری تو ماشین همیشه کثیف و شلوغ من حتی سطل آشغال رو هم ریختن بیرون. کاش چیزی همراهم بود می‌دادم. می‌گفتم اینو بگیرین بگین تو ماشین پیدا کردین عشق کنین!

این کمدین ادامه داد:‌ کاش واسه رفقای خودتون لااقل ۴ تا برنامه سرگرمی تدارک ببینین اونجا بیشتر بیسیم ببینن که تفریح‌شون بازی با اعصاب ما نباشه. ما به اندازه کافی [گند خورده] تو اعصاب و روح و روان و عمر و جوونی و زندگیمون؛ نمی‌دونم چجوری جای خالی پیدا می‌کنید و باز…

به نظر شما علت بد رفتاری های پلیس ها و مامورین در جامعه با مردم چه چیزهایی می تواند باشد؟

mohamadnd
19 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *