فیروز کریمی بازیگر می‌شود

فیروز کریمی سرمربی مطرح لیگ برتر فوتبال ایران از علاقه مندی خودش در عرصه بازیگری سخن گفت. فیروز کریمی با سخنان حاشیه ای و جنجالی خودش و نمایش های جالب توجه در حوزه ورزشی که گاهی حتی به طنز کشیده می شود. نشان داده که همیشه یکی از بازیگران خوب نیز به شمار می رود. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. فیروز کریمی بازیگر می‌شود.

فیروز کریمی بازیگر می‌شود

فیروز کریمی بازیگر می‌شود

به گزارش سایت ورزشی، ورزشکارانی که به بازیگر تبدیل شده اند در ایران کم نیستند. از مرحوم علی انصاریان تا پژمان جمشیدی و حالا فیروز کریمی که به بعنوان یکی از چهره های مطرح ورزشی در ایران شناخته می شود. و به سمت بازیگری روی آورده است. فیروز خان با حضور در برنامه زنده رود اشاره کرد. که به دلیل سابقه اش در نیروی انتظامی علاقه مند شده که نقش پلیس را بازی کند. او تمام خصوصیت های رفتاری همانند پلیس ها را درون خودش دارد. و به خوبی بلد است چطور رفتار کند. اتفاقی که تابحال توسط بازیگران نتوانسته رخ دهد. فیروز کریمی همچنین اشاره کرد که به زودی قرار است در سریال تاریخی «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری جلوی دوربین رود و یکی از نقش های این مجموعه را ایفا نماید.

سلمان فارسی مجموعه تلویزیونی در حال ساخت در ژانر درام تاریخی به کارگردانی و نویسندگی داوود میرباقری و تهیه کنندگی حسین طاهری است. که تصویربرداری آن از 10 دی ماه 1398 آغاز شده است. این مجموعه قرار است در ۶۰ قسمت ساخته شود. گفتنی است که سلمان فارسی بزرگ‌ترین پروژه تاریخ نمایش ایران محسوب می‌شود.

mohamadnd
9 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *