ترکیب پرسپوليس مقابل هوادار

امروز پرسپولیس با بی اعتنایی نسبت به خرید بلیت توسط هواداران خودش مواجه شد و اعتراضاتی نسبت به عملکرد تیمشان در هفته اخیر داشتند. شاگردان یحیی گل محمدی به دنبال نتیجه برد قبل از دربی هفته آینده هستند. در ادامه سایت ورزشی با ترکیب پرسپوليس مقابل هوادار همراه شوید.

 

ترکیب پرسپوليس مقابل هوادار

به گزارش سایت ورزشی، پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد و حالا تمرکز اصلی خود را بر روی رقابت های داخلی لیگ ایران قرار داده است. بعد از شکست آخرین بازی لیگ، انها فاصله قابل ملاحضه ای با مدعیان داشتند و با بی اعتنایی عجیب از سمت هواداران روبرو شد. بلیت های دیدار هوادار با پرسپولیس بسیار کم فروش رفته است. گل محمدی اما به دنبال بازگشت امیدوار کننده به لیگ است تا در آستانه دربی تیمش از زیر فشار خارج شود.

ترکیب پرسپوليس مقابل هوادار

در این مسابقه علیرضا بیرانوند بازوبند را در اختیار دارد. ستاره بی چون و چرای بازی قبل با الدحیل امروز نیز در شرایط آماده قرار دارد. تنها بازیکنی که بطری به سمتش پرت نشد و مورد تشویق هواداران قرار گرفت. بیرو امید دارد در روزی که بازوبند کاپیتانی تیمش را می بندد به یک برد ارزشمند دست پیدا کند. خط دفاعی پرسپولیس نیز بدون تغییر نسبت به چند بازی اخیر روبروی حریف می ایستد. کنعانی زادگان و گولسیانی در قلب خط دفاع و علی نعمتی و دانیال اسماعیلی فر در سمت چپ و راست به دنبال حفظ دروازه هستند تا بتوانند در مسیر برد قدم بردارند.

در خط میانی نیز باید منتظر ترکیب دیدار با الدحیل باشیم. میلاد سرلک و مسعود ریگی در کنار سعید صادقی و سروش رفیعی حضور دارند و کمی جلوتر محمد عمری قرار دارد. ترکیبی که با تلاش زیاد در مسابقه با الدحیل طلسم شده بود و نتوانستند در آزادی حریف را شکست دهند. در غیاب شهاب زاهدی نبیل باهویی به عنوان تک مهاجم پرسپولیس بازی خواهد کرد.

ترکیب پرسپوليس مقابل هوادار

بازیکنان پرسپولیس در مقابل هوادار

به گزارش سایت ورزشی، تیم پرسپولیس و هوادار در دو سال قبل با حواشی زیاد و نتایج شگفت انگیز همراه شدند. دو تیم تابحال 5 بار روبروی هم قرار گرفتند و هوادار سه بار پرسپولیس را برای کسب پیروزی ناکام گذاشت. دو پیروزی برای پرسپولیس دو تساوی و یک برد برای هوادار حاصل تقابل های قبلی بوده است. سرخ پوشان شش بازی متوالی ناکام در کسب پیروزی بوده اند و به چیزی جز برد و کسب سه امتیاز فکر نمی کنند. این پیروزی با توجه به اینکه چند روز دیگر دربی بزرگ تهران برگزار می شود از اهمیت زیادی برخوردار است.

 


هفته دوازدهم لیگ برتر/ شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲/ ورزشگاه آزادی/ تماشاگر:

داوران: اشکان خورشیدی، علی اکبر نوری، حامد تازه پور، شبیر بهروزی/ ناظر: مسعود مرادی


 

 ترکیب پرسپولیس برابر هوادار:

علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، حسین کنعانی‌زادگان، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر، مسعود ریگی، میلاد سرلک، سعید صادقی، مهدی ترابی، محمد عمری، نبیل باهویی
سرمربی: یحیی گل‌محمدی


 

ترکیب هوادار برابر پرسپولیس

علیرضا حقیقی، فریبرز گرامی، صائب محبی، مهدی عبدی، محسن سفید چقایی، مرتضی منصوری، محمد چهارمحالی، مهدی گودرزی، داریوش شجاعیان، محمد عباسی، عبدالکریم اسلامی
سرمربی: محمود فکری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *