باشگاه فوتبال شاختار به دنبال کمک مالی از عربستان

باشگاه فوتبال شاختار به دنبال کمک مالی از عربستان .باشگاه فوتبال شاختار دونتسک اوکراین که به خاطر حضور منظم خود در لیگ قهرمانان اروپا شهرت دارد، بنا به گزارش ها مذاکراتی را با سرمایه گذاران عربستانی در تلاش برای کسب حمایت مالی آغاز کرد. با تداوم درگیری در شرق اروپا. شاختار که اهل منطقه جنگ زده دونباس است. از استادیوم خانگی خود آواره شد. به دنبال راه های درآمدی جدید برای تضمین بقا و حضور رقابتی خود در این ورزش است.

باشگاه فوتبال شاختار به دنبال کمک مالی از عربستان

بلومبرگ فاش کرد

باشگاه فوتبال شاختار به دنبال کمک مالی از عربستان
باشگاه فوتبال شاختار به دنبال کمک مالی از عربستان

که سرهی پالکین، مدیرعامل شاختار، با LLT Sports. یک شرکت مشاوره ورزشی مستقر در ژنو که دفاتری در جده دارد. برای بررسی همکاری‌های احتمالی با تیم‌های لیگ حرفه‌ای عربستان. به‌ویژه باشگاه الطوون، تعامل داشته است. این بحث ها می تواند منجر به انتقال بازیکنان سودآور و فرصت هایی برای شاختار شود تا استعداد خود را در مسابقات نمایشگاهی عربستان سعودی به نمایش بگذارد. با توجه به علاقه فزاینده عربستان سعودی به فوتبال و میزبانی آتی جام جهانی. پالکین بازار دست نخورده ای را برای همکاری می بیند.

علیرغم آشفتگی در خانه

علیرغم آشفتگی در خانه
علیرغم آشفتگی در خانه

شاختار به تلاش برای برتری ادامه می دهد. این باشگاه در حال حاضر در لیگ برتر اوکراین در رده چهارم قرار دارد، که اگرچه پایین تر از استانداردهای معمول آنها است. اما نشان دهنده انعطاف پذیری آنها در شرایط چالش برانگیز است. این سرسختی زمانی که شاختار در بازی اخیر لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 1-0 برابر بارسلونا پیروز شد، کاملاً نمایان شد.

رویکرد پیشگیرانه شاختار فراتر از زمین بازی است زیرا آنها امیدوارند برای توسعه بازیکنان نیز ارتباطات ایجاد کنند. این باشگاه قرار است توری را در ژاپن آغاز کند، از جمله بازی با برنده جام جی لیگ. آویسپا فوکوئوکا. هدف این مسابقات خیریه ایجاد بودجه برای حمایت از کسانی است که از درگیری در اوکراین آسیب دیده اند.

نفوذ عربستان سعودی

نفوذ عربستان سعودی
نفوذ عربستان سعودی

در فوتبال در حال افزایش است. پادشاهی به شدت در باشگاه های فوتبال اروپایی سرمایه گذاری کرد. بازیکنان خیمه شب بازی را جذب می کند تا جذابیت لیگ حرفه ای خود را افزایش دهد. علیرغم بررسی‌های بین‌المللی و اتهامات مربوط به شستشوی ورزشی. نهادهای سعودی تعهد خود را برای غنی‌سازی فضای ورزشی تأیید کرده‌اند و این انتقادات را «بسیار سطحی» رد کرده‌اند.

سرمایه‌گذاری بالقوه عربستان

در شاختار دونتسک می‌تواند راه نجاتی برای باشگاه اوکراینی باشد و این باشگاه را قادر می‌سازد تا مزیت رقابتی خود را حفظ کند و به کمک به جامعه بین‌المللی فوتبال ادامه دهد. حتی اگر در پیچیدگی‌های یک محیط محلی چالش‌برانگیز حرکت کند.

Hesam
10 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *