نتیجه بازی استقلال و فولاد خوزستان

تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران در چارچوب بازی های هفته 12 لیگ برتر مسابقا فوتبال ایران روبروی هم قرار گرفتند. این بازی با نتیجه تساوی 0-0 به پایان رسید. اما یکی از جنجالی ترین رقابت های لیگ برتر رقم خورد. در ادامه سایت ورزشی با نتیجه بازی استقلال و فولاد خوزستان همراه شوید.

 

نتیجه بازی استقلال و فولاد خوزستان

به گزارش سایت ورزشی، تیم استقلال تهران با تساوی بدون گل در این دیدار 25 امتیاز یشد و در جایگاه اول جدول باقی مانده است. تیم فولاد خوزستان با 10 امتیاز در جایگاه چهاردهم جدلو رده بندی لیگ برتر قرار گرفت.

نتیجه بازی استقلال و فولاد خوزستان

بازی استقلال – فولاد 3-0 خواهد شد؟

براساس آیین نامه نقل و انتقالات محدودیتی برای استفاده تیم ها از فوتبالیست های خارجی وجود ندارد. تیم ها اجازه دارند تا از تمام 5 بعلاوه یک سهمیه خود حتی به صورت همزمان در زمین مسابقه استفاده نمایند. در نتیجه تیم فولاد خوزستان در دیدار با استقلال تخلفی مرتکب نشده است. مسابقه حساس بین فولاد و استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر باشگاه های ایران دیشب بدون گل خاتمه یافت. فولادی ها در این دیدار از دقیقه 85 با ورود گادوین منشا و لوکاس کاندیدو در حالی که جفرسون سیلوا دوسانتوس، کریستوفر کنت و موسی کولیبالی در زمین حضور داشتند، از پنج بازیکن خارجی خود به صورت همزمان استفاده کرد. شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه استقلال به دلیل حضور همزمان 5 بازیکن خارجی فولاد در ترکیب، باید به کمیته انضباطی شکایت نماید.

اما یکی از مدیران سازمان لیگ در این باره بیان داشت: بر اساس قوانین نقل و انتقالاتی فوتبال کشور، تیم‌ها می‌توانند پنج به علاوه یک بازیکن خارجی بگیرند. وی افزود: چه در آیین نامه سال گذشته و چه در آیین‌نامه سال جدید محدودیتی برای استفاده تیم‌ها از بازیکن خارجی وجود ندارد و آنها می‌توانند از تمام پنج به علاوه یک سهیمه خودشان حتی به صورت همزمان در زمین استفاده کنند و در نتیجه فولاد تخلفی مرتکب نشده است. در آیین نامه سال گذشته سهیمه بازیکنان خارجی تیم‌ها سه به علاوه یک بوده و در قوانین جدید که امسال اعمال شده، این سهمیه به پنج به علاوه یک افزایش پیدا کرده است.

mohamadnd
10 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *