پاریس در مقابل استراسبورگ

پاریس در مقابل استراسبورگ.پاری سن ژرمن خود را برای یک بازی مهم مقابل استراسبورگ در دور 37 لیگ 1 آماده می کند. با نزدیک شدن به پایان فصل، هر دو تیم اهداف خاص خود را برای دستیابی به این رویارویی حیاتی در ورزشگاه دو لامینو دارند. بیایید نگاهی دقیق‌تر به بازی پیش رو بیندازیم، از جمله خاطرات، جدول رده‌بندی، پویایی و بازیکنانی که باید تماشا کنیم.

عملکرد پاریس در طول فصل

پاری سن ژرمن در طول فصل برتر بوده و در حال حاضر در صدر جدول لیگ 1 قرار دارد. آنها با 27 برد، سه تساوی و 6 شکست در 36 بازی لیگ، 84 امتیاز جمع آوری کرده اند. آنها یک برتری راحت شش امتیازی نسبت به تیم دوم، لنز، و یازده امتیاز برتری نسبت به المپیک مارسی در رده سوم دارند.

از سوی دیگر، آر سی استراسبورگ آلزاس در مقایسه با کمپین قبلی خود با فصل چالش برانگیزتری روبرو بوده است. پس از پایان فصل گذشته ششم، هدف اصلی آنها در سال جاری اجتناب از سقوط بود. استراسبورگ در حال حاضر در رده پانزدهم قرار دارد و به نظر می رسد با 39 امتیاز از 9 برد، 12 تساوی و 15 شکست به ماموریت خود رسیده است. آنها یک بالشتک شش امتیازی نسبت به اف سی نانت دارند که در منطقه سقوط قرار دارد. در حالی که تنها دو بازی باقی مانده است، استراسبورگ به دنبال ادامه صعود خود به جدول است و چالشی برای پاری سن ژرمن ایجاد می کند.

آیا پاریس موفق به کسب پیروزی می شود؟
آیا پاریس موفق به کسب پیروزی می شود؟

نگاهی به مرحله اول:

دو تیم پیش از این در دور شانزدهم در 28 دسامبر به مصاف هم رفتند. پاری سن ژرمن موفق شد با نتیجه 2-1 در پارک دو پرنس پیروز شود. مارکینیوس در دقیقه 14 دروازه پاریس را باز کرد اما استراسبورگ در نیمه دوم با گل به خودی مارکینیوس کار را به تساوی کشاند. علیرغم اینکه با اخراج نیمار جونیور به 10 نفر رسید، پاریس مصمم بود و با یک پنالتی توسط کیلیان امباپه به گل تبدیل شد.

عملکرد استراسبورگ

استراسبورگ پس از تساوی مقابل استاک که بخش قابل توجهی از بازی را رهبری کرده بود وارد این مسابقه می شود. پیش از آن، آنها پیروزی های قانع کننده ای را مقابل اف سی نانت (0-2) و OGC نیس (2-0) ثبت کرده بودند. استراسبورگ از زمان آمدن مربی فردریک آنتونتی در ماه فوریه در حال تجدید حیات بوده است. این تیم با هدایت او در 13 بازی 21 امتیاز کسب کرده و در آن مدت به رده نهم صعود کرده است. اجراهای اخیر استراسبورگ تحولی آشکار و تجدید حیات را در این فصل حساس به نمایش گذاشته است.

عملکرد مسی چگونه خواهد بود؟
عملکرد مسی چگونه خواهد بود؟

لئو مسی – حبیب دیالو: دوئل مسابقه:

این مسابقه شاهد درگیری بین دو بازیکن کلیدی خواهد بود که هر کدام خط حمله تیم خود را هدایت می کنند. لئو مسی نقش مهمی در پاری سن ژرمن داشته و 15 گل و 16 پاس گل در لیگ به ثمر رسانده است. نفوذ او فراتر از توانایی او در گلزنی است که در میزان موفقیت او در دریبل 58 درصد مشهود است. از سوی دیگر حبیب دیالو سرمایه اصلی استراسبورگ بوده است. مهاجم سنگالی در دوئل‌های هوایی برتری می‌یابد و به طور میانگین 8 پیروزی در هر بازی کسب می‌کند و حضور قدرتمندی در محوطه جریمه حریف دارد. مسی و دیالو با سبک های متمایز خود، نقش مهمی در تعیین نتیجه بازی خواهند داشت.

22 اوت 1992: استراسبورگ – پاریس، مسابقه ای به یاد ماندنی:

پاریس در مقابل استراسبورگ.با نگاهی به تاریخ، پاری سن ژرمن به ورزشگاه دو لامینو رفت تا در دیداری مهم در دور سوم لیگ دسته اول به مصاف راسینگ کلاب استراسبورگ برود. پاریس با نتیجه 4-0 پیروز شد. قابل ذکر است، جورج وه، تنها در دومین حضور رسمی خود برای پاریس

عملکرد امباپه چگونه خواهد بود؟
عملکرد امباپه چگونه خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *