مذاکره‌ی لاپورتا با مسی | لاپورتا: با تمام توان به سراغ مسی می‌رویم

پس از قهرمانی بارسلونا در لالیگا، مذاکره‌ی لاپورتا با مسی از سر گرفته شده است. ظاهرا هر دو طرف خواهان بازگشت این بازیکن هستند.

مذاکره‌ی لاپورتا با مسی

بارسلونا روز یکشنبه در دربی محلی خارج از خانه مقابل اسپانیول با نتیجه 4-2 پیروز شد تا از نظر ریاضی قهرمان لالیگا سانتاندر شود. پس از بازی در استادیوم RCDE، خوان لاپورتا فاش کرد که با مسی درباره‌ی آینده‌اش در بارسلونا صحبت کرده است.

لاپورتا تاکید کرد که با مسی تماس گرفته است تا توضیح دهد که دو سال پیش که او تصمیم گرفت قرارداد ستاره آرژانتینی را تمدید نکند، در باشگاه چه وضعیتی داشت.

لاپورتا به TV3 گفت: “من با لئو صحبت کرده‌ام تا به نحوی وضعیتی را که در زمانی که مجبور شدم باشگاه را بخاطر همه چیز، از جمله او که بهترین بازیکن جهان است، در اولویت بگذارم، تغییر دهم. “

او هنوز در پاریس است و موقعیت‌های ناخوشایندی را تجربه می‌کند. اخیراً پیام‌هایی ارسال کرده‌ایم. حقیقت این است که گفتگو محبت‌آمیز و دلپذیر بود. من جام جهانی را به او تبریک گفتم. ما سال‌هاست همدیگر را می‌شناسیم.”

ورزشی: به گفته‌ب لاپورتا، بارسلونا با تمام قدرت باری بازگشت مسی آماده می‌شود
ورزشی: به گفته‌ب لاپورتا، بارسلونا با تمام قدرت باری بازگشت مسی آماده می‌شود

ده است، اما لاپورتا معتقد است که بارسلونا دست بالا را دارد. لاپورتا افزود : او بهترین بازیکن جهان است و هر مربی دوست دارد او را داشته باشد.

با تمام احترامی که برای عربستان سعودی قائلم، که کار بسیار خوبی انجام می دهد، بارسلونا بارسلونا است. و بارسلونا خانه اوست. این باشگاه می تواند با تمام دنیا رقابت کند.

ما تاریخ داریم و احساس 400 میلیون دنبال کننده ما بسیار قوی است. ما لئو را دوست داریم. اما برای آوردن او با ارقام بالا حرکت نمی کنیم. باشگاه به دنباله‌ی یک برنامه‌ی منطقی است.”

مشکلات ثبت گاوی و تمدید با آنسو فاتی

لاپورتا در ادامه تاکید کرد که علیرغم مشکلاتی که بارسلونا برای ثبت او در تیم اصلی دارد، گاوی را ترک نخواهند کرد. همچنین مدعی شد که باشگاه می خواهد آنسو فاتی بماند.

لاپورتا خاطرنشان کرد : من متقاعد هستم که [ گاوی ] همچنان بازیکن بارسلونا خواهد بود.

” آنسو در حال حاضر از مصدومیت بهبود یافته است و زمان بیشتری نیاز می گیرد. دیروز او از دقایق بازی مقابل اسپانیول لذت برد و هفته گذشته تقریباً تمام بازی را انجام داد. ما روی او حساب می‌کنیم.

آنسو یک بازیکن بارسلونا است و ما او را با خود می خواهیم. او یک فوتبالیست با کیفیت و در تیم ادغام شده است. او می خواهد در بارسلونا موفق شود. مربیان باید تصمیم بگیرند که چه اتفاقی برای او می افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *