ویکتور اوسیمن
فوتبال ورزشی است که مردم را در سراسر جهان متحد می کند و فراتر از زبان، فرهنگ و ملیت است. در قلب این پدیده جهانی بازیکنانی هستند که با مهارت، اراده و کاریزمای خود تخیل میلیون‌ها نفر را جذب می‌کنند. یکی از این بازیکنان ویکتور اوسیمن . مهاجم نیجریه ای است که با بازی های فوق العاده اش در زمین، نام خود را در دنیای فوتبال به دست آورد.
ویکتور اوسیمهن در 29 دسامبر 1998 در لاگوس نیجریه به دنیا آمد. او از دوران جوانی علاقه شدیدی به فوتبال نشان داد و اغلب با دوستانش در خیابان های لاگوس بازی می کرد. استعداد او به زودی توجه مربیان محلی را به خود جلب کرد و آنها به پتانسیل او پی بردند و او را تشویق کردند تا حرفه ای را در فوتبال دنبال کند.
ویکتور اوسیمن
ویکتور اوسیمن

ویکتور در سن 13 سالگی توسط آکادمی Ultimate Strikers، یک آکادمی فوتبال جوانان در لاگوس شناسایی شد. جایی که او تمرینات رسمی خود را آغاز کرد. در اینجا بود که او مهارت های خود را تقویت کرد و استعداد طبیعی خود را برای گلزنی شکوفا کرد. او به سرعت خود را به عنوان یکی از مستعدترین استعدادهای جوان در فوتبال نیجریه معرفی کرد و توجه پیشاهنگان باشگاه های برتر اروپایی را به خود جلب کرد.

در سال 2015، ویکتور برای شرکت در یک آزمایش با تیم زیر 17 سال وولفسبورگ در آلمان دعوت شد. او با وجود اینکه فقط 16 سال سن داشت. مربیان را با سرعت، قدرت و توانایی فنی خود تحت تاثیر قرار داد و به او پیشنهاد شد تا به آکادمی جوانان باشگاه بپیوندد. ویکتور دو سال را در ولفسبورگ گذراند و در طی آن به توسعه مهارت‌های خود و تثبیت شهرت خود به عنوان یکی از هیجان‌انگیزترین بازیکنان جوان در فوتبال اروپا ادامه داد.
حضور در ناپولی
حضور در ناپولی

حضور ویکتور اوسیمن در ولفسبورگ

ویکتور در سال 2017 توسط باشگاه بلژیکی آر اس سی شارلوا به صورت قرضی از تیم آلمانی ولفسبورگ به خدمت گرفت. او تاثیری فوری گذاشت و اولین گل خود را برای این باشگاه در دومین بازی خود به ثمر رساند. او در 36 بازی برای این باشگاه 20 گل به ثمر رساند و به آنها کمک کرد تا برای اولین بار در تاریخ خود به لیگ اروپا راه پیدا کنند.
بازی‌های ویکتور در شارلوا توجه لیل OSC. یک باشگاه بزرگ فرانسوی را به خود جلب کرد، که او را در سال 2019 با مبلغ 12 میلیون یورو به خدمت گرفت. او بلافاصله در لیل تأثیر گذاشت و در اولین بازی خود گلزنی کرد و به سرعت خود را به عنوان یکی از مهم ترین بازیکنان باشگاه معرفی کرد. ویکتور در اولین فصل حضورش در این باشگاه. 18 گل در 38 بازی به ثمر رساند و به لیل کمک کرد تا در لیگ چهارم شود و جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.
عملکرد چشمگیر ویکتور در لیل باعث شد تا او به تیم ملی نیجریه دعوت شود. او اولین بازی خود را در یک بازی دوستانه مقابل اوکراین در سپتامبر 2019 انجام داد و گل اول را در تساوی 2-2 به ثمر رساند. او از آن زمان به عضویت ثابت تیم نیجریه درآمد و در 11 بازی برای کشورش 6 گل به ثمر رساند.
ویکتور اوسیمن در ناپولی

حضور ویکتور اوسیمن در ناپولی

در ژوئیه 2020. ویکتور با مبلغ 70 میلیون یورو توسط باشگاه ایتالیایی ناپولی به خدمت گرفت و او را به گران ترین بازیکن آفریقایی تاریخ تبدیل کرد. انتقال او به ناپولی به عنوان یک کودتای بزرگ برای باشگاه ایتالیایی تلقی می شد که به دنبال تقویت خط حمله خود در آستانه فصل جدید بود. ویکتور علیرغم شروع آهسته دوران حرفه ای خود در ناپولی. تا حدی به دلیل یک سری مصدومیت و محدودیت های کووید-19. درخشش هایی از پتانسیل واقعی خود را نشان داده و در 15 بازی اول خود برای این باشگاه چهار گل به ثمر رساند.
به شهرت رسیدن ویکتور در دنیای فوتبال گواهی بر استعداد طبیعی، سخت کوشی و فداکاری او در این ورزش است. او بازیکنی است که آینده درخشانی در پیش دارد و بسیاری او را یکی از هیجان انگیزترین استعدادهای جوان در فوتبال جهان می دانند. با سرعت، قدرت و توانایی فنی خود، او این پتانسیل را دارد که به ستاره بازی تبدیل شود و الهام بخش جدیدی باشد.
Hesam
1 می 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *