چهار بازیکن در رادار بارسلونا

چهار بازیکن در رادار بارسلونا.با وجود اینکه کمتر از یک هفته از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی می گذرد. برنامه هایی برای پنجره ژانویه در باشگاه بارسلونا در حال انجام است.آبی اناری ها در طول تابستان چندین خرید انجام دادند و به احتمال زیاد می توانند از ویتور روکه در ژانویه استقبال کنند. زیرا با اتلتیکو پارانائنسه برای جذب وی به توافق رسید. به نظر می‌رسد که تیم جذب کاتالان‌ها در این مورد آرام نخواهند گرفت زیرا به گفته فرناندو پولو از موندو دپورتیوو، می‌خواهند بازیکن دیگری را در زمستان به خصوص یک هافبک محوری بیاورند.

پس از خداحافظی با سرخیو بوسکتس در تابستان. بارسلونا اوریو رومئو را به خدمت گرفت تا جای خالی را ببندد. اما بازیکن دیگری را برای این پست می‌خواهد، حتی اگر افرادی مانند فرنکی دی یونگ و ایلکای گوندوگان می‌توانند در صورت نیاز جای خود را پر کنند.به این ترتیب، این گزارش ادعا می کند که دپارتمان ورزشی بارسلونا به ریاست دکو، مدیر جدید. چهار نام را در دستور کار دارد تا در ژانویه موقعیت هافبک محوری را تقویت کند.

چهار بازیکن در رادار بارسلونا

1. گیدو رودریگز (رئال بتیس)

گیدو رودریگز

برنده جام جهانی آرژانتینی در تابستان در دستور کار بارسلونا و همچنین گزینه احتمالی برای پست پیوت بود. اما در نهایت آنها به نفع رومئو تصمیم گرفتند.با این حال، با توجه به اینکه قرارداد این هافبک در سال 2024 به پایان می رسد. می توان انتقالی در ژانویه را در نظر گرفت. بیشتر با توجه به رابطه خوب بارسا و رئال بتیس.لوس وردیبلانکوها نمی‌خواهند رودریگز را مجانی از دست بدهند و اگر او تا دسامبر قرارداد جدیدی امضا نکرد. می‌توانند به فکر فروش او باشند تا فرصتی برای غول‌های کاتالونیایی فراهم کنند.

چهار بازیکن در رادار بارسلونا
چهار بازیکن در رادار بارسلونا

2. ژائو پالهینها (فولهام)

ژوائو پالهینیا

بازیکنی که توسط دکو تایید شده است، پالهینیا در تابستان در رادار بارسلونا قرار داشت. اگرچه به دلیل ارزش گذاری فولام برای این بازیکن. انتقال هرگز یک امکان واقعی نبود.پالهینها که یک پیووت قد بلند و قدرتمند است. همچنین پاسور محکمی برای توپ است . توسط دکو امتیاز بالایی دریافت می کند.این ملی پوش پرتغالی نزدیک بود فولام را به مقصد بایرن مونیخ ترک کند. اما این انتقال در اواخر روز ضرب الاجل شکست خورد. بنابراین. هر حرکتی در ژانویه می‌تواند به این بستگی داشته باشد که آیا باواریایی‌ها دوباره به دنبال او هستند یا خیر.

ژائو پالهینها
ژائو پالهینها

3. فلورنتینو لوئیس (بنفیکا)

فلورنتینو لوئیس

یکی دیگر از هافبک های پرتغالی در لیستی که بارسلونا تهیه کرد. فلورنتینو لوئیس نیز در تابستان با انتقال به قهرمان لالیگا مرتبط بود. اما واقعاً چیزی از آن حاصل نشد.این بازیکن 24 ساله که تا سال 2027 با بنفیکا قرارداد دارد. یکی از گزینه های دکو نیز هست. اما او می تواند هزینه نسبتاً قابل توجهی داشته باشد، مانند پالهینیا. که به دلیل وضعیت فیرپلی مالی در باشگاه کاتالان، معامله ای بعید می کند.

فلورنتینو لوئیس
فلورنتینو لوئیس

4. جورجینیو (آرسنال)

جورجینیو

نام نهایی این لیست بازیکنی است که در گذشته بارها به بارسلونا لینک شد – جورجینیو کهنه کار آرسنال.این ملی پوش ایتالیایی در این فصل پس از ورود دکلان رایس، جایگاه خود را در امارات از دست داد. جدایی در تابستان امسال به‌شدت گمانه‌زنی شد. اما ایجنت جورجینیو اخیراً مذاکرات در مورد جدایی را فعلا متوقف کرد.با این حال، اگر وضعیت او تا ژانویه بهبود نیابد، خروج می تواند یک احتمال باشد. و بارسا در حال پیگیری وضعیت بازیکن سابق چلسی است زیرا قرارداد او در سال 2024 به پایان می رسد.

جورجینیو
جورجینیو

هواداران بارسلونا مشتاقانه منتظر پنجره نقل و انتقالات ژانویه خواهند بود تا ببینند آیا یکی از این اهداف خط میانی راهی نیوکمپ می شود یا خیر. این نوید می دهد که زمان هیجان انگیزی برای باشگاه باشد زیرا آنها به شکل دادن به تیم خود برای آینده ادامه می دهند.

Hesam
6 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *