کلاهبرداری در باشگاه استقلال واقعی است؟

کلاهبرداری در باشگاه استقلال واقعی است؟ ، باشگاه استقلال تهران یکی از پرطرفدارترین و برترین تیم های فوتبال ایران است. استقلال به آبی های پایتخت شهرت دارد و نام قدیمی آن نیز تاج است. در سال جدید باشگاه با چالش های زیادی روبرو شده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

صحبت های آرش رضاوند درباره برد در مقابل ذوب آهن:

رضاوند بازیکن خوب باشگاه استقلال بعد از پیروزی در مقابل ذوب آهن بیان داشت: بازی فوق العاده خوبی داشتیم و واقعا پیروزی در این بازی حق ما بوده است. موقعیت های زیادی را توانسته ایم خلق نماییم. دم تمام هوادارها و طرفداران فوتبال گرم که در این روزها در کنار ما باقی ماندند.

هافبک استقلال درباره حضور استراماچونی در فوتبال ایران گفت: وقتی که شنیدم شخصیتی بنام استراماچونی به فوتبال و تیم استقلال آمد واقعا متوجه شدم که یک کلاه بزرگ بر سر استقلال گذاشته اند. اصلا به این موضوعات کاری ندارم که چه کلاه بزرگی بر سر استقلال گذاشته اند. اما یک مربی خیلی راحت قرارداد خود را فسخ می کند و به راحتی نیز می رود و در خانه اش و کشورش باقی می ماند. پول دو سالش را نیز می گیرد! هواداران حق دارند برای دادن پول استراماچونی راهپیمایی و شلوغ کنند. قطعا مردم عشق فوتبال غم و غصیه این موضوعات را می خورند.

کلاهبرداری در باشگاه استقلال واقعی است؟

پرونده جدید دیگر برای باشگاه استقلال در فیفا:

مدافع برزیلی تیم استقلال نیز با توجه به اینکه باشگاه بعد از محکومیت در CAS مبلغ و مطالبه اش را نمی دهد. از بازگشایی در یک پرونده در فیفا بر علیه باشگاه خبر داد. لئوناردو پادوانی مدافع سابق استقلال چند فصل قبل در مسابقه استقلال و فولاد آسیب دید و در آن مسابقه به دلیل ضایعه نخاعی دیگر فوتبالش را ادامه نداد و ویلچرنشین شد. اما در ادامه از باشگاه شکایت کرد.

برخی از طرفداران اعتقاد دارند که در باشگاه استقلال قطعا یک کلاهبرداری رخ داده است که آنها نتوانسته اند تا این لحظه نه پرداختی برخی از بازیکنان را بدهند. و نتوانستند طلب استراماچونی را نیز پرداخت کنند. واقعا یک موضوع عجیب و تعجب بر انگیز است که چرا در باشگاه استقلال کلاهبرداری رخ داده است.

پرونده جدید دیگر برای باشگاه استقلال در فیفا

پرداخت طلب بازیکن استقلال با ارز فوتوشاپی:

چیزهای عجیب در فوتبال ایران زیاد وجود دارد، پرداخت برخی بازیکنان استقلال با سوژه هایی نیز همراه شده است. در خبرها آمد که «هروویه میلیچ» مدافع ـ هافبک اهل کُرُواسی پیشین تیم فوتبال استقلال به دلیل جعل اسناد توسط باشگاه استقلال از آنها به فیفا شکایت کرده است. با پیگیری ها نشان داد که میلیچ شکایت نکرد و حداقل تا الان نیز شکایتی به دست باشگاه استقلال نرسیده است. بازیکنی که چندین ماه قبل در یک نامه به استقلال اعلام کرد فیش واریزی آنها واقعی نیست و پولی به حساب آنها واریز نشد.

چرا بدهی استقلال پرداخت نشده است؟

چرا بدهی استقلال پرداخت نشده است؟

طلب استراماچونی مبلغ هنگفت و سنگینی است. استقلال به تنهایی از پس این هزینه میلیاردی بر نمی آید. حتی در برهه دست به دامان همراه اول شده بود که اسپانسر رسمی این تیم شده و مبلغ را متقبل شود. اما فعلا استقلال از آسیا حذف شد و مشخص نیست. پول که برای پرداخت بدهی و طلب های بازیکنان و سرمربی سابق گذاشته شد کجا رفته است. آیا یک کلاهبرداری سنگین در باشگاه اتفاق افتاده است؟ فعلا هیچ چیزی مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *