دوستی رونالدو و محمد بن سلمان

کریستیانو رونالدو یکی از معروف ترین ستاره های فوتبال جهان است که در فصل قبل به تیم النصر عربستان آمد و در لیگ روشن سعودی توپ می زند. دیروز طی یک مراسمی کریس رونالدو در کنار اشخاص سرشناسی نظیر اینفانتینو و محمد بن سلمان ولیعهد عربستان قرار گرفت. در ادامه سایت ورزشی با دوستی رونالدو و محمد بن سلمان همراه شوید.

 

دوستی رونالدو و محمد بن سلمان

به گزارش سایت ورزشی ، کریس رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه النصر در یک مراسم با حضور محمد بن سلمان ولیعهد عربستان و جیانی اینفانتینو رئیس فیفا حضور پیدا کرد. بن سلمان در این مراسم از راه اندازی و میزبانی جام جهانی ورزش های الکترونیکی از تابستان 2024 به طور سالانه در شهر ریاض خبر داد. ولیعهد عربستان همچنین از تاسیس نهاد جام جهانی ورزش های الکترونیکی گفت. گفتنی است که عربستان سعودی برای میزبانی جام جهانی ۲۰۳۴ اقدام کرده و تلاش می‌کند تا دوباره جام جهانی فوتبال را به خاورمیانه بیاورد.

دوستی رونالدو و محمد بن سلمان

کریستیانو رونالدو نیز در پایان مراسم درباره ملاقات خبرساز خودش با انتشار پستی نوشت: « افتخار می کنم. که یک بار دیگر ولیعهد عربستان را ملاقات می کنم. و بسیار خوشحالم که بخشی از کمیته ای بودم که درباره آینده ورزش صحبت شد. بنده در کنار مردم عربستان حس خوشحالی دارم و آنها همیشه مرا خوشحال می کنند و من نیز دل آنها را شاد می نمایم.»

افتتاحیه این مراسم با حضور بن سلمان شروع د. رونالدو فوتبالیست سرشناس حاضر در لیگ عربستان نیز به تبلیغ این میزبانی ورزشی پرداخت. کریس در این کنفرانس با محمد بن سلمان دیدار کرد. اسطوره ورزش فوتبال جهان بعد از دیدار با ولیعهد عربستان اظهار داشت: واقعا باعث افتخارم است که دوباره امیر محمد بن سلمان را دیدم. خیلی خوب است که من جزئی از جلسه بررسی آینده ورزش های الکترونیکی شدم. و برای اولین بار در سال آینده به میزبانی عربستان برگزار می شود.

دوستی رونالدو و محمد بن سلمان

کریس رونالدو زمستان سال قبل راهی لیگ عربستان شد و به باشگاه النصر پیوست. بعد از حضور رونالدو سیل بازیکنان سرشناس به لیگ عربستان شروع شد و هم کانون بالای 35 تا بازیکن معروف دنیا در لیگ روشن قرار دارند.

mohamadnd
25 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *