اخاذی از بازیکن پرسپولیس

اخاذی کردن از چهره های مشهور و سلبریتی ها همیشه وجود داشته است. تقریبا چند سالی می شود که اخاذی از بازیکنان فوتبال معروف ایران مخصوصا در تیم های استقلال و پرسپولیس تهران سروصدا زیادی بپا کرده است. در ادامه سایت ورزشی با اخاذی از بازیکن پرسپولیس همراه ما باشید.

 

اخاذی از بازیکن پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی ، یکی از بدترین و غیراخلاقی ترین اقدامات اخاذی با فیلم از افراد در جامعه می باشد. دوربین گوشی های موبایل برای همه مردم دنیا جزو دردسر به حساب می آید و گریبان سلبریتی ها را گرفت. قطعا این مورد گریبانگیر سلبریتی های داخل ایران را نیز می گیرد و هیچکس از آن در امان نخواهد بود. در 2 آبان 1395 نیز یک دردسر تازه برای بازیکن پرسپولیس ایجاد شد و حواشی آن بسیار مطرح شد. محسن مسلمان اگر بدشانسی نمی آورد و قدر خودش را بیشتر می دانست قطعا الان شرایط بهتری در فوتبال ایران برایش رقم می خورد.

اخاذی از بازیکن پرسپولیس

محسن مسلمان بازیکن تکنیکی پرسپولیس تهران اوایل پاییز 1395 به یک رستوران حوالی سعادت آباد رفت و مشغول قلیان کشیدن بود. عکس او به صورت مخفیانه توسط شخصی ضبط شد. ظاهرا مسلمان فکرش را نمی کرد. که این رستوران که فضای کاملا امن داشته است. ظاهرا بازیکن پرسپولیس اصلا فکرش را نمی کرد چنین اتفاقی گریبانگیرش شود. اما او اشتباه کرد و بعد از چند روز از این اتفاق باعث شد تا تماس ها و پیام ها برای بازیکن پرسپولیس شروع شود. پیغام هایی شبیه به تهدید که اگر مبلغ مورد نظر پرداخت نشود، فیلم در فضای مجازی منتشر خواهد شد. محسن این قضایا را جدی نگرفت و حاضر به پرداخت پول نشد. به همین خاطر تصاویر قلیان کشیدن او در سال 95 در رسانه ها منتشر شد. این عکس ها در آن زمان سروصدای زیادی در ورزش فوتبال ایران به وجود آورد.

به نظر شما آیا بازیکنان فوتبال کشورمان قلیان نمی کشند؟ نظرتان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *