گالتیه جاشین کرسپو در الدحیل شد

کرسپو سرمربی تیم الدحیل قطر می باشد که در بازی در مقابل پرسپولیس با شکست 1-0 نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. حالا خبرهایی به سایت ورزشی رسیده که گالتیه جاشین کرسپو در الدحیل شد. ظاهرا الدحیل خیلی سریع به فکر جابه جایی سرمربی افتاده تا در ادامه رقابت ها حداقل از این مسابقات بتواند صعود کند.

 

گالتیه جاشین کرسپو در الدحیل شد

به گزارش سایت ورزشی ، تیم الدحیل قطر در دوشنبه شب ساعت 21:30 به وقت تهران در ورزشگاه خانگی در مقابل پرسپولیس ایران قرار گرفت و امید عالیشاه تنها زننده گل این مسابقه نتیجه را با پیروزی همراه کرد. ظاهرا مسئولان الدحیل از عملکرد کادر فنی تیمشان راضی نبودند و سریعا سرمربی این تیم را با گالتیه جایگزین نمودند. یکی از خبرنگارهای مشهور ایتالیایی خبرداد که هرنان کرسپو از هدایت تیم فوتبال الدحیل قطر بعد از مسابقه با نماینده ایران اخراج شد. حساسیت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به اوج خودش رسیده است. و تیم های حاشیه خلیج فارس با خریداری بازیکنان و سرمربیان بزرگ دنیای فوتبال سعی دارند تا به مرحله بعدی صعود نمایند. الدحیل نیز یکی از ثروتمندترین باشگاه های قطری است که ستارگان فوتبال زیادی دارد.

گالتیه جاشین کرسپو در الدحیل شد

تیم های باشگاهی الدحیل قطر و پرسپولیس ایران در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شب دوشنبه در دوحه قطر روبروی هم قرار گرفتند. تیم پرسپولیس در این دیدار موفق شد با نتیجه 1-0 تیم الدحیل را در خانه شکست دهد. به همین خاطر فابریزیو رومانو خبرنگار معروف ایتالیایی در حوزه فوتبال خبر داد که سران باشگاه الدحیل به دلیل کسب نتایج ضعیف هرنان کرسپو را از هدایت این تیم اخراج نموده اند. کریستوف گالتیه سرمربی سابق پی اس جی را جانشین او کرده اند و در روزهای آینده احتمالا از این گزینه رونمایی خواهند کرد. الدحیل در پایان هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با یک امتیاز در جایگاه سوم گروه E قرار گرفته است.

mohamadnd
4 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *