هدیه بزرگ باشگاه نساجی به نیمار

تیم نساجی مازندران در مسابقه حساس در مقابل الهلال عربستان قرار گرفت. و در این مسابقه نیمار جونیور بازیکن مشهور برزیلی نیز حضور داشت. و به تهران آمد تا در ورزشگاه آزادی مسابقه انجام دهد. باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی ایران با یک تخته فرش نیمار را سوپرایز کرد. در ادامه سایت ورزشی با هدیه بزرگ باشگاه نساجی به نیمار همراه ما باشید.

 

هدیه بزرگ باشگاه نساجی به نیمار

به گزارش سایت ورزشی ، شب قبل تیم نساجی ایران از هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی در مقابل تیم الهلال عربستان قرار گرفت. در نهایت نیز این بازی با برتری 3-0 نماینده عربستان به اتمام رسید. تیم نساجی با هدای یک تخته فرش بنام نیمار و شماره پیراهن وی روی این فرش حک شده از او به عنوان یکی از چهره های سرشناس فوتبال در ایران تقدیر کرد. نیمار ستاره برزیلی الهلال که در این بازی توانست یک گل برای تیمش به ثمر برساند و اولین بار در فوتبال آسیا پایش به گلزنی باز شود. بعد از مسابقه یک تخته فرش لاکچری و گران با شماره نیمار از او تقدیر کردند. بازیکن برزیلی بعد از دریافت این هدیه پیام تشکر خود را به مسئولان باشگاه نساجی منتقل کرد.

هدیه بزرگ باشگاه نساجی به نیمار

تیم نساجی از بدو ورود تیم الهلال به ایران ، تمام شرایط را برای میزبانی از این تیم عربستانی مهیا نمود. و شب قبل نیز مدیران باشگاه الهلال از میزبانی نماینده ایران تشکر کردند. قبلا نیز مسئولان ایرانی در جام جهانی به لیونل مسی هدیه دادند. که به نوعی از بازیکنان مطرح دنیا که حالا در لیگ آسیا حضور دارند تقدیر می شود. تابحال نیز چنین بازیکنان بزرگی در سطح حرفه ای در چند سال اخیر به تهران نیامده بودند. و با اینکار به نوعی مسئولان باشگاه های ایرانی خاطرات خوشی را در ذهن آنها به وجود می آورند. در سال های اخیر تقدیر از بازیکنان بزرگ دنیا مرسوم بوده است.

هدیه بزرگ باشگاه نساجی به نیمار

mohamadnd
4 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *