پرواز لاکچری جورجینا و رونالدو در کنار خانواده

جورجینا رودریگز نامزد کریس رونالدو عکس هایی از شیطنت های فرزندان خودش در صفحه شخصی اینستاگرام منتشر نموده است. در ادامه سایت ورزشی با پرواز لاکچری جورجینا و رونالدو در کنار خانواده همراه شوید.

پرواز لاکچری جورجینا و رونالدو در کنار خانواده

به گزارش سایت ورزشی، جورجینا رودریگس نامزد رونالدو همیشه عکس هایی از فرزندان خودش در اینستا منتشر می کند. رونالدو روز شنبه در لیگ عربستان بازی کرد و در ترکیب النصر درخشش خوبی داشت و به همراه خانواده و جورجینا عازم سفر شده است. جورجینا پس از این بازی یک گزارش تصویری نسبتا کامل از پرواز خود در اینستاگرام منتشر کرد! نکته جالب این تصاویر که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته، شیطنت فرزندان رونالدو است که در جت خصوصی CR7 مشغول بازی کردن هستند. جورجینا رودریگس، نامزد اسپانیایی کریسیتانو رونالدو طبق معمول زیورآلات لوکس و گران‌قیمتش را هم به نمایش گذاشت.

خانم رودریگز یکی از ثروتمندترین زنان اروپایی است که با آشنایی با فوتبالیست معروف توانسته زندگی لاکچری برای خودش رقم بزند. ویلاهای لاکچری، پرواز با جت شخصی، لباس های زیبا و لوکس، جواهرات گران قیمت از جمله این موارد هستند که همیشه جورجینا با آنها عکس انتشار می دهد. تفریحات لاکچری سواحل اسپانیا و … نیز بماند.

پرواز لاکچری جورجینا و رونالدو در کنار خانواده پرواز لاکچری جورجینا و رونالدو در کنار خانواده پرواز لاکچری جورجینا و رونالدو در کنار خانواده پرواز لاکچری جورجینا و رونالدو در کنار خانواده پرواز لاکچری جورجینا و رونالدو در کنار خانواده

mohamadnd
14 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *