یوونتوس به دنبال ستاره یاغی منچستریونایتد، جیدون سانچو

یوونتوس به دنبال ستاره یاغی منچستریونایتد، جیدون سانچو، در یک چرخش خیره کننده رویدادها، یوونتوس به مقصدی بالقوه برای وینگر منچستریونایتد، جیدون سانچو، تبدیل شد. طبق گزارش ها، باشگاه ایتالیایی پیشنهادی را برای انتقال قرضی این بازیکن درگیر ارائه کرد که گمانه زنی های بیشتری را در آینده نامشخص او در اولدترافورد را برانگیخت.

یوونتوس به دنبال ستاره یاغی منچستریونایتد، جیدون سانچو

سانچو انگلیسی

علیرغم اینکه سانچو خریدی مطرح است، دوران تصدی سانچو در منچستریونایتد با جنجال و عملکرد ضعیف همراه بود. تفاوت بین این بازیکن بعدی و مربی اریک تن هاچ تشدید شد که باعث محرومیت وینگر از تیم اصلی و تمرینات او با ذخیره ها برای بیش از دو ماه می شود.

اختلاف تن هاخ و سانچو

اختلاف بین سانچو و تن هاچ پس از آن بالا گرفت که سرمربی صراحتا از فرم این بازیکن انتقاد کرد و گفت که سانچو در تمرینات پس از بازی مقابل آرسنال «خوب نبوده». در پاسخ، سانچو در شبکه های اجتماعی، تن هاچ را مورد سرزنش قرار داد و مربی را داد که به او اجازه نمی دهد در تیم اصلی ادغام شود.

این درگیری ها به نقاط کانونی فصل پراز و نشیب منچستریونایتد تبدیل شدند و مبارزات این تیم را در میان محیط های متعدد و نمایش های ناهماهنگ تحت الشعاع قرار داده اند. علیرغم نیاز باشگاه شدید به تقویت، تن هاخ در تصمیم خود مبنی بر عدم بازگشت سانچو به ترکیب اصلی با استناد به امتناع این بازیکن از عذرخواهی بابت عملکرد خود مصمم بود.

یوونتوس به دنبال ستاره یاغی منچستریونایتد، جیدون سانچو
یوونتوس به دنبال ستاره یاغی منچستریونایتد، جیدون سانچو

پیشنهادی قرضی از سوی یووه

با توجه به این بن بست، یوونتوس با پیشنهاد قراردادی قرضی، اقدام به تضمین خدمات سانچو به طور موقت کرد. گفته می شود این پیشنهاد شامل درخواست منچستریونایتد برای یارانه بخشی از دستمزد سانچو است. با این حال، با توجه به اینکه منچستریونایتد به انتقال دائمی سانچو وجود دارد، وجود دارد. که آیا آنها از این پیشنهاد پیشنهادی از یوونتوس استقبال کنند یا خیر.

با گسترش حماسه، آینده جیدون سانچو ادامه نامشخص است و رابطه او با سلسله مراتب منچستریونایتد می شود. دورنمای انتقال احتمالی به یوونتوس لایه دیگری از فتنه را به این حماسه جاری اضافه می کند. و هواداران و اسناد را مشتاقانه منتظر تحولات بیشتر در این مناقشه نقل و انتقالات می کند.

چرخش خیره کننده

در یک چرخش خیره کننده رویدادها، یوونتوس به مقصدی بالقوه برای وینگر منچستریونایتد، جیدون سانچو، تبدیل شد. طبق گزارش ها، باشگاه ایتالیایی پیشنهادی را برای انتقال قرضی این بازیکن درگیر ارائه کرد. که گمانه زنی های بیشتری را در آینده نامشخص او در اولدترافورد را برانگیخت.

سانچو
سانچو

نتیجه

علیرغم اینکه سانچو خریدی مطرح است، دوران تصدی سانچو در منچستریونایتد با جنجال و عملکرد ضعیف همراه بود. تفاوت بین این بازیکن بعدی و مربی اریک تن هاچ تشدید شد. که باعث محرومیت وینگر از تیم اصلی و تمرینات او با ذخیره ها برای بیش از دو ماه می شود.

Pooria
14 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *