خیانت جورجینا به رونالدو

جورجینا رودریگز همسر کریس رونالدو زندگی پر حاشیه ای را سپری می کند. حواشی زندگی مشترک رونالدو و جورجینا تمامی ندارد و به یک سری تراژدی های غمناک نزدیک می شود. در ادامه سایت ورزشی با خبر خیانت جورجینا به رونالدو همراه ما باشید.

 

خیانت جورجینا به رونالدو

به گزارش سایت ورزشی ، دیگر کسی نمی تواند بگوید که زندگی فوتبالیست مشهور النصر بدون حاشیه دنبال میشود. ظاهرا احتمال جدایی جورجی و کریس جدی تر از قبل می شود. این زوج شش سال رابطه مشترک خود را بدون ازدواج آغاز کردند و حالا مشکلاتان هر روز بیشتر از بیش می شود. رونالدو از رفتارهای همسرش رضایت ندارد و مادر کریس نیز با عروسش مشکلاتی دارد که باعث شده روابط این دو نسبت به قبل سردتر پیش برود. یکی از بزرگترین حواشی پیرامون رونالدو و جورجینا رابطه مخفیانه مدل آرژانتینی با مردی دیگر است. شایعه ای که می تواند حکم کاتالیزور را برای جدایی این دو ایفا نماید.

خیانت جورجینا به رونالدو

گرفتن پول تو جیبی از مردی دیگر توسط جورجینا رودریگز:

همسر فوتبالیست پرتغالی معروف دنیا قبل از آشنایی با رونالدو ، زندگی متوسط و بی کیفیتی داشت و با مشکلات مالی مختلف روبرو بود. جورجینا مدتی با مردی بنام لوک قرار می گذاشت. این شخص از لحاظ مالی جورجینا را تامین می کرد. اسم کامل و هویت اصلی لوک هنوز مشخص نیست. اما وضع مالی این مرد بسیار خوب بود و در برخی موارد او را تاجر مطرح خطاب می کردند. رابطه جورجینا با لوک کاملا دی بود تا وقتی که این مدل آرژانتینی با کریستیان رونالدو آشنا شود.

خیانت جورجینا به رونالدو

بنا بر گفته های نامزد سابق جورجینا رودریگز ، او ماهانه مبلغ حدود 2000 یورو به جورجینا بابت مخارج شخصی پرداخت می کرد. فرد برای تایید ادعایش حتی می داند که خانم رودریگز این پول ها را کجا قرار می داد. او می گوید جورجین پول را به طور نقد دریافت می کرد و آن را در کمد محل کارش قرار می داد. لوک همچنین می‌گوید که وقتی پدر جورجینا، خورخه ادواردو رودریگز، در سال ۲۰۱۹ درگذشت، او هزینه سفر جورجینا و خواهرش ایوانا را برای رفتن به مراسم خاکسپاری در آرژانتین پرداخت کرد. ماجرا جایی عجیب می‌شود که در زمان برگزاری این مراسم ختم در آرژانتین، جورجینا و رونالدو با هم رابطه داشتند. همین نشان می دهد که خیانت جورجینا به رونالدو کاملا جدی است و البته هنوز واکنش رسمی از سوی هیچدام مطرح نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *