خیانت نیمار به همسرش حقیقت دارد؟

نیمار جونیور ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن به همسرش برونا بیانکاردی اینفلوئنسر معروف برزیلی خیانت کرده است. خیانت نیمار به برونا باعث شد تا رابطه شان تیره و تار شود و خاتمه پیدا کند. برخی کاربران می خواهند بدانند که خیانت نیمار به همسرش حقیقت دارد؟ در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

زندگی شخصی نیمار و برونا بیانکاردی:

نیمار بازیکن برزیلی به همسر 27 ساله خودش خیانت کرد و خبر جدایی این دو در اینستاگرام منتشر شد. بیانکاردی اینفلئونسر اینستاگرام البته شایعه مرتبط با خیانت همسرش را در یک مهمانی در ریودوژانیرو تکذیب نمود. او در صفحه شخصی اش نوشت: «همان طور که می دانید من همیشه درگیر کارهای خودم بوده ام، اما از آنجایی که همیشه مرا درگیر شایعات می کنند ترجیح می دهم اینجا روشن کنم که مدتی است در رابطه نبوده ام.»

خیانت نیمار به همسرش حقیقت دارد؟

در ادامه نیز گفت: «هر چیزی را که می شنوید باور نکنید. من او و کل خانواده اش را خیلی دوست دارم. لطفا نام مرا درگیر این داستان ها نکنید. متشکرم.»

 

خیانت نیمار به همسرش

نیمار بازیکن 30 ساله برزیلی باشگاه پی اس جی فرانسه بعد از مدتی پیش حلقه نامزدی اش را از انگشت بیرون آورد. از جولای با دوستانش در مهمانی شام گابریل مدینا ، قهرمان موج سواری دنیا در سائوپائولو حاضر شد. حلقه ای که در دستانش دیده نمی شد. اما همسرش مدتی از رسانه های اجتماعی دوری جست و برای کار مدلینگ و اینستاگرامی مشغول فعالیت بود. قبل از این نیز اکسترا آنلاین گزارش داد که بیانکاردی بعد از آنکه متوجه خیانت نیمار به خودش شد تصمیم به پایان رابطه گرفت.

خیانت نیمار به همسرش حقیقت دارد؟

خیانت نیمار به برونا در یک مهمانی توسط برخی منابع معتبر تایید شده است. رابطه این زوج زمانی که در ژوئن امسال در ریودوژانیور بودند پایان یافته بود. حتی گزارش شد که در تاریخ 26 ژوئن زمانی که برونا به خواب رفت. نیمار با دختر دیگری وارد رابطه شد و این خانم در شبکه اجتماعی چند روز بعد ماجرا را فهمید. یک منبع معتبر دیگر خبر داد که:  «چند روز بعد او متوجه شد نیمار با یک دختر در مهمانی بوده و همان لحظه تصمیم گرفت به رابطه پایان دهد. برونا وسایلش را جمع کرد و به محض اینکه خورشید طلوع کرد آنجا را ترک کرد» با این حال بیانکاردی این گزارش ها را تکذیب کرده است.

خیانت نیمار به همسرش حقیقت دارد؟

بازیکن مشهور برزیلی با برونا نخستین بار در ماه آگوست 2022 با سفر قایق بادبانی در ایبیزا اسپانیا دیده شدند اما تا ماه ها روباط خود را علنی نکرده بودند. آخرین حضور عمومی این زوج ۲۸ ژوئن و در مراسم کاخ کوپاکابانا در ریو اتفاق افتاد. به نظر شما آیا نیمار خیانت کرده است؟ دیدگاه تان را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *