لشکرکشی جورجینا به استادیوم در عربستان

جورجینا رودریگز همسر کریس رونالدو برای حمایت از بازیکن پرتغالی تیم النصر عربستان با فرزندانش به استادیوم رفت. جورجینا که هنوز به طور رسمی با کریس عروسی نکرده اند و دارای چند فرزند می باشند. در ادامه سایت ورزشی با لشکرکشی جورجینا به استادیوم در عربستان همراه ما باشید.

لشکرکشی جورجینا به استادیوم در عربستان

لشکرکشی جورجینا به استادیوم در عربستان

جورجینا رودریگز مدل آرژانتینی و دوست دختر کریس رونالدو که در شبکه اجتماعی دنبال کننده های زیادی دارد و در زمینه انتشار عکس و ویدیو نیز حسابی فعالیت دارد. کریس این هفته در لیگ عربستان در یک مسابقه حساس در مقابل صدرنشین جدول یعنی التعاون قرار گرفت. جورجی و سه فرزندش در این مسابقه درون استادیوم حضور داشتند. و عکس آن را در اینستاگرام خودش منتشر کرد. فرزندان کریس برای حمایت از پدر در این مسابقه شرکت کردند و جورجی در استوری اینستاگرام خودش در این باره نوشت: «پاپا».

لشکرکشی جورجینا به استادیوم در عربستان

جورجینا رودریگز به همراه خانواده اش در ریاض زندگی می کند. او که با کیت دوم تیم النصر این مسابقه را تماشا می کرد. مدل و ستاره شبکه نت فیلکس مرتبا در مسابقات رونالدو حاضر می شود و یک روحیه تازه در لیگ عربستان به شوهر مشهور خودش می دهد. النصر بازی روز جمعه را با شکست پشت سر گذاشت. اما کریس رو هم تیمی هایش دو بازی انجام داده اند. که در ابتدای فصل نیز دو باخت داشتند. احتمالا در مسابقه النصر – پرسپولیس در ورزشگاه خانگی شاید حضور خانم رونالدو را در تلویزیون ایران ببینیم!

لشکرکشی جورجینا به استادیوم در عربستان

ساعت لاکچری جورجینا هنگام تماشای بازی رونالدو!

یکی از نکات قابل توجه زمانی که جورجینا در ورزشگاه حضور یافت، استفاده از ساعت گران قیمت و لاکچری بوده است. معمولا همسر کریس رونالدو عاشق وسایل و تزئینات و جواهرات گران قیمت است. دیشب از سری رقابت های لیگ حرفه ای عربستان ، باشگاه النصر در استادیوم اختصاصی خودش در مقابل آبها رفت که این بازی با نتیجه 2-2 مساوی شد. اوتاویو و تالیسکا برای النصر گلزنی کردند و تیم ابها نیز در دقیقه 92 بازی را به تساوی کشاند. در این مسابقه رونالدو از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت. و خانواده آنها نیز تماشاچی ویژه این بازی بودند.

لشکرکشی جورجینا به استادیوم در عربستان

جورجی برای حضور در این استادیوم اختصاصی از یک ساعت اوبلو با مدل Spirit Of Big Bang King Gold Rainbow استفاده کرد. که قاب این ساعت از طلای ۱۸ عیار و ۱۶۴ سنگ قیمتی رنگی تزیین شده است. در صفحه وسط این ساعت از ۵۹۵ یاقوت برلیانت تراش‌خورده. یاقوت صورتی، آمیتیست، یاقوت کبود آبی، توپاز آبی، Yellow Sapphirit و یاقوت کبود نارنجی استفاده شده است. گفتنی است قیمت این ساعت اوبلو در سایت‌های جهانی ۱۱۰هزار دلار تخمین زده شده است.

mohamadnd
8 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *