نگاه معنادار و خشن بادیگارد لیونل مسی

تمام چهره های معروف دنیا زمانی که در مکان های عمومی یا فروشگاه ها حاضر می شوند یک بادیگارد غول پیکر در کنار خود دارند. لیونل مسی بازیکن افسانه ای آرژانتین و تیم اینترمیامی نیز همیشه حضور یک بادیگارد خشن در کنارش جلب توجه می کرد و حسابی سوژه رسانه ها می شد. در ادامه سایت ورزشی با نگاه معنادار و خشن بادیگارد لیونل مسی همراه ما باشید.

 

نگاه معنادار و خشن بادیگارد لیونل مسی

نگاه معنادار و خشن بادیگارد لیونل مسی

به گزارش سایت ورزشی ، وقتی مسی از پی اس جی فرانسه به اینتر میامی آمریکا انتقال داده شد، حضور بادیگارد او کنار زمین حسابی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. یاسین الشویکی بوکسور تونسی سابقه مبارزات MMA را در کارنامه خودش دارد. او فردی است که از مسی در آمریکا محافظت می کند و همیشه کنارش حضور دارد. در این مدت نیز عکس ها و تصاویر جالبی از محافظت ویژه این بادیگارد از مسی منتشر شده که نشان می دهد همیشه و در هر حال مراقب ستاره دنیای فوتبال است.

نگاه معنادار و خشن بادیگارد لیونل مسی

حتی وقتی مسی و آگوستو فرناندس هافبک آرژانتینی سابق اتلتیکو مادرید باهم در حال ثبت عکس یادگاری هستند، نگاهش به اوست تا مبادا اتفاقی برای ستاره اینترمیامی آمریکا رخ دهد. در ادامه نیز عکس این بادیگارد خشن و هیکلی را مشاهده می کنید که مسی او را استخدام نموده است.

نگاه معنادار و خشن بادیگارد لیونل مسی

حمله بادیگارد مسی به جیمی‌جامپ

حرکات جالب توجه این بادیگارد در کنار زمین همیشه سوژه رسانه ها می باشد. لئو مسی در پایان مسابقه اینترمیامی مقابل سینسیناتی با یک هوادار نوجوان دیدار نمود. تیم اینتر بامداد امروز مقابل سینسیناتی با شکست یک گل متوقف شد و در راهیابی به مرحله پلی آف رقابت های لیگ mls آمریکا باز ماند. مسی بعد از چند بازی دور از ترکیب اینترمیامی به دلیل مصدومیت از دقیقه 55 وارد شد و حضور او نیز دردی را دوا نکرد. اما نکته قابل توجه این بازی در پایان آن اتفاق افتاد. زمانی که یک هودار نوجوان به قصد دیدار با مسی به سمت او آمد که با واکنش شدید بادیگارد او یعنی یاسین چوئکو روبرو شد. البته این نوجوان بعد از درخواست لیونل مسی توانست با او عکس یادگاری بگیرد و به آرزویش برسد.

تمرینات دیوانه‌وار بادیگارد مسی

تمرینات دیوانه‌وار بادیگارد مسی

دیوید بکام یک سرباز سابق و مبارز هنرهای رزمی را برای حفاظت از لیونل مسی در اینترمیامی آمریکا استخدام نموده است. اسطوره آرژانتینی شدیدا با حفظ تدابیر امنیتی عبور و مرور می کند. حتی زمانی که در شادی بعد از گل زمین نیز می دود ، محافظش نیز او را تعقیب می کند. نکته قابل توجه این است که در مسابقه اینترمیامی در مقابل لس آنجلس اف سی یکی از هواداران در دقیقه 72 برای به آغوش کشیدن مسی به درون زمین دوید. که بادیگارد مسی هوشیارانه کنار زمین حضور داشت. و به سرعت دوید تا اجازه ندهد هوادار به هدفش برسد.

دیوید بکام شخصا یاسین چوئکو را برای حفاظت از مسی استخدام کرد. یاسین سرباز نیروی دریایی آمریکا بود و در افغانستان و عراق هم خدمت کرد. او همچنین مدتی به هنرهای رزمی مشغول بود و حالا بادیگارد تمام‌وقت اسطوره آرژانتینی در میامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *