واکنش احساسی جورجینا به جنگ در غزه

جورجینا رودریگز همسر کریس رونالدو مشهورترین فوتبالیست جهان است. که در روزهای اخیر نسبت به حمله نیروهای رژیم غاصب صهیونیست به نوار غزه در فلسطین واکنش نشان داده است. رونالدو چند سال قبل از غزه حمایت کرده بود. و مورد توجه مردم و مسلمین و اعراب در سرتاسر دنیا قرار گرفته بود. در ادامه سایت ورزشی با واکنش احساسی جورجینا به جنگ در غزه همراه ما باشید.

واکنش احساسی جورجینا به جنگ در غزه

واکنش احساسی جورجینا به جنگ در غزه

به گزارش سایت ورزشی ، جورجینا نامزد غیر رسمی کریس رونالدو نسبت به حملات نیروهای اسرائیل به نوار غزه واکنش نشان داد. از روز شنبه با حملات حماس به مراسم جشن اسرائیل جنگ بین دو کشور آغاز شد. این اتفاق باعث تلفات سنگین و آوارگی و از بین رفتن خانه های ساکنین این منطقه شده است. به همین دلیل نیز جورجینا رودریگس همسر کریس را با انتشار عکس هایی از این جنگ و یک کودک بین آوارهای ساختمان واکنش نشان داد.

واکنش احساسی جورجینا به جنگ در غزه

جورجینا نظرش درباره جنگ فلسطین را عوض کرد!

نامزد رونالدو نسبت به مسائل فلسطین و اسرائیل واکنش نشان داد. درگیری های بین فلسطینی ها و اسرائیلی ها در روزهای اخیر جزو مهم ترین خبرهای دنیا به حساب می آید. جنگ وحشتناک حماس و ارتش اسرائیل باعث کشتار زیادی شد و احساسات افراد زیادی را در دنیا برانگیخت. در این بین جورجینا دیروز با انتشار عکسی از کودک فلسطینی در میان آوار جنگ ساختمان های غزه واکنش نشان داد. و به نوعی حمایت خودش را از اهالی این منطقه از دنیا نشان داد.

جورجینا نظرش درباره جنگ فلسطین را عوض کرد!

کریس رونالدو نیز یکی از مشهورترین چهره حامی مردم مظلوم فلسطین می باشد. البته بعد از چند ساعت عکس قبلی را با یک عکس جدید جایگزین کرد. نامزد رونالدو احتمالا بعد از حملات منتقدین و فشار رسانه ها مجبور شد تا عکسی از یک مادر و کودک اسرائیلی نیز به استوری اینستاگرام خودش اضافه نماید. جنگ تراژدی وحشتناک و غم انگیز در سرتاسر دنیا به حساب می آید و در این میان بیشترین آسیب را مردم عادی و کودکان می بینند. لطفا نظرتان را در این باره بنویسید.

mohamadnd
13 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *