رابطه جورجینا با دوست رونالدو

رابطه جورجینا با دوست رونالدو ، جورجینا همسر مشهورترین فوتبالیست پرتغال و دنیا این روزها با شایعات عجیبی در زندگی شخصی اش روبرو شده است. زندگی خصوصی رونالدو با رودریگس 26 ساله حالا نقل محافل خبرگزاری های دنیا شده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

زندگی خصوصی کریس رونالدو با نامزدش جورجینا:

نامزد رونالدو همیشه جنجال های زیادی در زندگی شخصی اش داشته و حالا خبرهایی رسیده که با مادر رونالدو نیز اختلافاتی دارد. او همیشه از رابطه عاشقانه اش با کریس صحبت می کند. نامزد 26 ساله کریس همین چند وقت قبل با مجله اسپانیایی اولا مصاحبه انجام داد. او درباره زندگی شخصی اش با رونالدو گفت. او بیان داشت که ما زندگی عاشقانه و خوبی را تجربه  می کنیم. من به نگهداری از بچه ها مشغول هستم و کریس نیز عاشق من و بچه ها است.

با اینکه جورجینا یک مدلینگ و ورزشکار بدنساز است. همیشه به فرهنگ خانواده و بچه داری علاقه داشته و از فرزندانش به خوبی محافظت می کند. همیشه عکس هایی از خودش و کریس و فرزندانش در اینستاگرام تصویر منتشر می کند.

شایعات جدایی کریس و جورجی

شروع شایعات جدایی کریس و جورجی:

یک برنامه تلویزیونی پرتغالی بار دیگر زندگی کریس و جورجینا مورد بازبینی قرار گرفت. در برنامه شبکه CMTV پرتغال روزنامه نگاری بنام «کوئینتینو آیرس»، دوست نزدیک مادر کریستیانو رونالدو ،«ماریا دولورس آویرو»، و از نزدیکان کاپیتان پرتغال نظرش را درباره رابطه با این زوج بیان کرد.

آیرس ادعا داشت که رفتارهای رونالدو نشان می دهد که از زندگی شخصی خود راضی نیست. او با اشاره به جورجینا نامزدش گفت: او لحظات شادی در زندگی ندارد و هرچه بیشتر از مادر خودش دور می شود، کاملا ناراحت تر است. ما می دانیم که چرا رونالدو از خانواده اش بیشتر و بیشتر دور می شود. جورجینا هر روز در یک مرکز خرید ریاض حضور دارد و یکی از دلایل ناراحتی فوتبالیست مشهور قطعا خود اوست.

رابطه جورجینا با دوست رونالدو

رابطه جورجینا با دوست رونالدو

خانم رودریگز به همراه دوست صمیمی رونالدو مدتی مشاوره داشت. در واقع جورجینا از دوست کریستیانو می خواست نظرش را بدهد که آیا از فوتبالیست مشهور جدا شود یا خیر. وقتی رونالدو این موضوع را متوجه شد. زمانی که فوتبالیست معروف باشگاه النصر این موضوع را متوجه شد با ناراحتی شدیدش همراه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *