ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا هر روز زیباتر

ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا هر روز زیباتر ، مشهورترین افراد دنیا و همسرانشان بدل هایی دارند. قطعا رونالدو و جورجینا نیز از این قائده مستثنی نیستند. بدل ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا رودریگز این روزها در عربستان می تازد. در ادامه سایت ورزشی به این جنجال بدل همسر فوتبالیست معروف پرتغالی می پردازیم.

ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا هر روز زیباتر

ریما العنزی و جورجینا رودریگز:

بدل جورجینا در عربستان حاشیه های زیادی را به وجود آورده است. حتی این خانم عربستانی در جدیدترین اظهار نظر خودش درباره جدایی بازیکن فوتبالیست معروف دنیا با همسرش را نیز مطرح نمود که با واکنش های زیادی روبرو شد. جورجینا رودریگز نامزد رونالدو چندین سال است که در زندگی مشترک با کریس می باشد. زوج جوان رابطه خوب و مستحکمی باهم دارند و چند روز قبل شایعاتی مبنی بر جدایی این 2 نفر در فضای مجازی مطرح شده بود. حالا در سایت ورزشی به جنجال جدید بدل همسر رونالدو می پردازیم.

ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا هر روز زیباتر

ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا هر روز زیباتر

حضور کریستیانو رونالدو و خانواده اش در کشور سعودی با وجود گذشت چندین ماه هنوز جزو اتفاقات خاص و سوژه های هیجان انگیز عرب ها تبدیل شده است. بخش هایی از این حواشی مربوط به نامزد آرژانتینی او است که در این سال ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. در کنار تمامی این مسائل حالا شایعات زیادی شنیده می شود که احتمال جدایی فوتبالیست مشهور با جورجینا وجود دارد. بدل عربستانی این روزها بهترین زمان برای دیدن شدن اش است و با انتشار ویدیوهایی در اکانت اینستاگرام و تیک تاک اظهار نظر می کند. عجیب‌ترین موضع گیری ریما العنزی آخرین واکنش او به این ماجرا بوده است. بدل جورجینا مدعی شده در از هم پاشیدن کریستیانو رونالدو و نامزد آرژانتینی‌اش نقشی نداشته است!

mohamadnd
30 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *