استایل خاص جورجینا هنگام گردش با رونالدو

همسر کریس رونالدو یکی از جذاب ترین و خوش استایل ترین خانم های مشهور جهان است. جورجینا همیشه به تیپ و استایل خاص معروف است. او به تیپ و لباس های گران قیمت اهمیت زیادی می دهد. در ادامه سایت ورزشی با استایل خاص جورجینا هنگام گردش با رونالدو همراه ما باشید.

 

استایل خاص جورجینا هنگام گردش با رونالدو

به گزارش سایت ورزشی ، جورجینا نامزد کریستیانو رونالدو بازیکن مشهور تیم النصر عربستان بعد از قهرمانی تیمش در جام قهرمانان عرب به خرید رفت و عکس هایی با خانواده اش منتشر نموده است. جورجینا یکی از زنان مدل برجسته و معروف دنیا می باشد. نامزد کریس با 50 میلیون فالوور در اینستاگرام جزو چهره های معروف است که همیشه از زندگی تجملاتی و لوکس با همسر و فرزندانش عکس هایی را منتشر می کند. او به تازگی با اشتراک گذاری تصاویری در کنار خانواده‌اش نوشت: «خرید و سینما با عشق های من». جورجینا عاشق لوازم شیک و جذاب و تفریحات و گردش است.

استایل خاص جورجینا هنگام گردش با رونالدو

جورجینا اصالتا اهل کشور آرژانتین است که در اسپانیا بزرگ شده است. قبل از اینکه با رونالدو آشنا شود زندگی سخت و فقیرانه ای داشته است. اما حالا جزو زنان ثروتمند و معروف دنیا به حساب می آید. هر چند وقت یکبار لباس ها و تیپ های خودش را در اینستاگرام به نمایش می گذارد. سلفی هایش همیشه جزو ترندهای شبکه اجتماعی می شود. در سلفی جدید منتظر شده توسط این خانم می توان لوازم ورزشی لوکس Van Cleef را مشاهده کرد. وب سایت رسمی این برند لوازم جانبی را با قیمت های بالا از 60500 یورو تا 15800 یورو و حتی 14200 یورو به نمایش می گذارد. حتی همسر رونالدو یعنی جورجینا درباره جواهرات مجموعه زیبایی خود حساسیت خاص دارد. مدلی که با پوشیدن یاقوت کبود ، زمرد و … همیشه جزو صدر خبرها قرار دارد. اشتیاق و علاقه اش در مستند نت فلیکس درباره جواهرات مشهود بود.

mohamadnd
19 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *