طعنه فوق سنگین رونالدو به راموس

کریستیانو رونالدو و سرخیو راموس از جمله بازیکنان قدیمی باشگاه رئال مادرید بودند که در یک دوره باهم همبازی بودند و روزگار خوشی را سپری نموده اند. راموس جدیدا تعداد فالوورهای خودش را در اینستاگرام به 60 میلیون نفر رسانده است. در ادامه سایت ورزشی با طعنه فوق سنگین رونالدو به راموس همراه ما باشید.

 

طعنه فوق سنگین رونالدو به راموس

به گزارش سایت وزشی ، کریستیانو رونالدو ستاره مشهور پرتغالی که سال قبل با رقم قرداد هنگفت به تیم النصر عربستان آمد. رونالدو از جمله پیشتازان در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. مجموعه درآمد او نسبت به تمام سلبریتی ها از تبلیغات در اینستا بیشتر است. رونالدو علاوه بر فوتبال ، از تبلیغات و اینستاگرام نیز درآمد فوق العاده ای کسب می کند. در واقع او هیچ وقت نمی خواهد این موقعیت دوست داشتنی و جذاب را از دست دهد. تعداد فالوورها در اینستاگرام نشان دهنده محبوبیت و پرطرفدار بودن است. رونالدو برای چند سال در این رکورد باقی مانده است. اما سرخیو راموس همبازی سابق کریس در رئال مادرید نیز تعداد فالوورهای خودش را به 60 میلیون رسانده است که جدیدا با کنایه این بازیکن مواجه شده است.

رونالدو این روزها در تیم النصر عربستان با قهرمانی در جام قهرمانان عرب توانسته دوباره خودش را بر سر زبان ها بیاندازد. راموس کاپیتان سابق رئالی ها نیز این روزها صحبت از حضورش در فوتبال عربستان شنیده می شود. فالوورهای راموس نیز شصت میلیون نفر شده و به همین دلیل پست تازه ای در این زمینه منتشر نموده است. بعد از انتشار این پست سرخیو راموس ، کریس رونالدو با 600 میلیون فالوور به همبازی سابق خودش در رئال تیکه انداخت و نوشت: برای رسیدن به من به یک صفر دیگر نیاز داری!

البته کریستیانو رونالدو بازیکن بزرگی است. و اهل شوخی و دوستی است. و بیشتر اینکار را از سر رفاقت و مزاح انجام داده است. او یکی از پرمخاطب ترین پیج های اینستاگرامی را دارد.

 

طعنه فوق سنگین رونالدو به راموس

mohamadnd
19 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *