گل طارمی به بوآویستا

مهدی طارمی قطعا یکی از بهترین مهاجم های حال حاضر فوتبال ایران است. طارمی از آمادگی بالایی برخوردار است و با چند هفته افت در گلزنی بلاخره در چند شب قبل در بازی برابر بوآویستا توانست گلزنی کند. تک گل طارمی به بوآویستا را در این مسابقه در سایت ورزشی دنبال نمایید.

 

گل طارمی به بوآویستا

مهدی طارمی مهاجم بوشهری تیم پورتو پرتغال در ترکیب رسمی این تیم در ابتدای بازی قرار گرفت. به گزارش سایت ورزشی در چارچوب رقابت های لیگ پرتغال، تیم پورتو کونسیسائو باید در برابر بواویستا رقیب قدرتمند خودش قرار می گرفت. سرمربی تیم از همان ابتدا مهدی طارمی را در ترکیب اصلی تیمش قرار داد. بازی در یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ از ساعت 20:30 به وقت ایران شروع شد. بازی دو تیم پورتو و بواویستای پرتغال از هفته 30 لیگ کشورشان با نتیجه 1-0 به نفع تیم میزبان به پایان رسید.

گل طارمی به بوآویستا

مهدی در دقیقه 59 از روی نقطه پنالتی توانست گلزنی کند. طارمی مهاجم گلزن و فوق العاده ایرانی تیم پورتو در بازی با بواویستا عملکرد درخشان و خوبی داشت و توانست به تنهایی تک گل این دیدار 3 امتیازی را بزند و هواداران تیمش را خوشحال نماید. بازیکن بوشهری و جوان تیم پرتغالی همیشه برای هر تیمی خطرناک ظاهر می شود. شم بالای گلزنی مهدی طارمی باعث شده تا سرمربی اعتماد بالای به او داشته باشد. و برای مسابقات حساس او را از همان دقایق ابتدایی در ترکیب اصلی قرار دهد. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران حالا جزو برترین بازیکنان دنیا قرار گرفته است. او اسمش هر روز جاودانه تر می شود. طارمی امید دارد بتواند در سال آینده در تیم های بزرگتر اروپایی توپ بزند و اسمش را در تاریخ فوتبال ایران ثبت نماید. لطفا نظرات و دیدگاه تان را درباره این بازیکن درج نمایید.

 

در ادامه می توانید ویدیو گل طارمی به بوآویستا را در بخش پایین مشاهده نمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *