عنایتی رقیب فرهاد مجیدی می شود؟

فرهاد مجیدی و رضا عنایتی هردو از بازیکنان قدیمی و پرسابقه فوتبال ایران و تیم استقلال تهران هستند. مجیدی خاطرات خوبی را با رضا در استقلال داشت. رضا عنایتی نیز همیشه از فرهاد مجیدی به عنوان یکی از اسطوره های فوتبال آبی های پایتخت یاد می کند. خبری که چند روز قبل در خبرگزاری ها مطرح شد تحت عنوان اینکه آیا عنایتی رقیب فرهاد مجیدی می شود؟ در این مطلب از سایت ورزشی به رقیب جدید فرهاد مجیدی یعنی رضا عنایتی خواهیم پرداخت.

 

عنایتی رقیب فرهاد مجیدی می شود؟

رضا عنایتی بازیکن سال های نه چندان دور استقلال تهران و تیم ابومسلم مشهد حالا در کسوت سرمربی تیم های ایرانی حاضر شده است. او دوره مربیگری خودش را چندین سال پیش گذرانده بود و حتی در برخی تیم های ایرانی نیز در بخش کادر فنی و مربی حضور داشته است. عنایتی به زودی قرار است روی نیمکت الامارات به عنوان سرمربی قرار بگیرد. از آن طرف فرهاد مجیدی نیز چندین سال است که ساکن کشور امارات و سرمربی حال حاضر اتحاد کلباء می باشد. اگر عنایتی بتواند با تیم الامارات قرارداد امضاء کند و راهی این تیم شود. قطعا رقیب جدید فرهاد مجیدی در یکی از تیم ها یک ایرانی و هم بازی سابق او است.

عنایتی رقیب فرهاد مجیدی می شود؟

لیگ امارات یکی از جذاب ترین فوتبال های سال های اخیر را دارد. منابع محلی در کشور امارات احتمال بالای حضور رضا عنایتی روی نیمکت تیم الامارات خبر می دهند. عنایتی سه سال نیز در این باشگاه فوتبال بازی کرده است. به دلیل کاپیتانی و حضور پررنگش در این تیم توانسته محبوبیت زیادی بین مدیران باشگاه بدست آورد. بر اساس گزارشات منابع محلی صحبت هایی نیز با او شده و احتمال زیاد آقای گل سابق فوتبال ایران در این تیم حضور خواهد داشت. به نظر شما علاقه مندان آیا عنایتی رقیب فرهاد مجیدی می شود؟ لطفا نظرات و دیدگاه های تان را در بخش کامنت ها درج نمایید. قطعا دیدن دو تا از بزرگان فوتبال ایران به عنوان سرمربی دوتا تیم خارجی بسیار لذت بخش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *