استعفای پی در پی گل محمدی!

یحیی گل محمدی سرمربی پرافتخار تیم پرسپولیس تهران که فصل قبل توانست جام سه گانه ایران را بدست آورد در کمال تعجب و ناباوری قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد. در ادامه سایت ورزشی با استعفای پی در پی گل محمدی! پرسپولیس در شوک همراه شوید.

 

استعفای پی در پی گل محمدی! پرسپولیس در شوک

به گزارش سایت ورزشی ، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به طور ناگهانی و تعجب قرارداد خود را با باشگاه فسخ کرد. و به طور رسمی از این تیم تهرانی جدا شد. غیبت دو روزه گل محمدی در تمرینات باشگاه با خبر شوکه کننده همراه شد. و سرمربی این باشگاه مشهور ایرانی بعد از چند اخطار نسبت به عدم تعهد باشگاه نسبت به قرادادش چند روز قبل با این تیم فسخ نموده است. سرمربی پرسپولیس بابت عدم دریافت مطالبات خود در فصل گذشته در چند مرحله به این باشگاه نوتیس داد.در ادامه به علت عدم توجه به این تعهد، قرارداد خود را با سرخپوشان تهران فسخ کرد تا شوک بزرگ به هواداران در ایام تعطیلی لیگ بدهد.

استعفای پی در پی گل محمدی!

بر اساس گفته ها و شنیده ها حاکی از آن است که گل محمدی نزدیک به 15 درصد از مطالبات فصل قبل را هنوز از این باشگاه طلب دارد و همین باعث استعفای این سرمربی ایرانی شده است. البته فرشید طاهری مسئول کمیته نقل و انتقالات لیگ برتر درباره فسخ یحیی گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می کنم گل محمدی به سازمان لیگ مراجعه نکرد. نامه ای نیز مبنی بر فسخ قرارداد خودش به سازمان لیگ ارائه نکرد و از این روز همچنان سرمربی رسمی پرسپولیس به حساب می آید.

 

چرا یحیی برای دومین بار استعفا داد؟

گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس حدود یک ماه قبل برای چندمین بار به این باشگاه بابت پرداخت مطالبات خودش اخطار داد. یحیی به دلیل مشکلات و اختلافات مالی با باشگاه بار دیگر از حضور در تمرینات این تیم پرهیز کرد. اتفاقی که باعث شد تا هیئت مدیره پرسپولیس روز چهارشنبه برای بررسی این موضوع تشکیل جلسه دهد. سرمربی قرمزها بعد از دیدار با گل گهر حاضر به شرکت در دیدار دوستانه و تمرینات تیمش نشد. حدود یک ماه قبل نیز برای دریافت بدهی های فصل قبل خودش اخطار رسمی به تیم ارسال کرد. البته این چندین نوتیس یحیی به باشگاه بوده است.

چرا یحیی برای دومین بار استعفا داد؟

مدیر روابط عمومی پرسپولیس علت ناراحتی و گلایه یحیی را آپشن قرارداد او که با قهرمانی های سال قبل فعال شده بود و هنوز پرداخت نشده می داند. لشگری بیان داشت: سرمربی قرمزها تمام مبلغ قرارداد سال قبل خود را دریافت کرد. اما آپشن قرارداد او با قهرمانی های سال گذشته فعال شده بود. و هنوز پرداخت نشده است. یحیی 15 درصد از قرارداد فصل قبل خود را مرتبط با آپشن های قراردادش می شود که از باشگاه طلب دارد. البته بازیکنان این باشگاه نیز هنوز آپشن های فصل گذشته را دریافت نکرده اند و یحیی بابت آنها نیز دلخور و ناراحت است.

mohamadnd
16 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *