واکنش فوری ایران به شلاق زدن رونالدو

کریستیانو رونالدو بازیکن مطرح فوتبال جهان که با تیم النصر عربستان برای یک مسابقه با پرسپولیس به تهران سفر کرد. افراد زیادی با این بازیکن معروف فوتبال جهان دیدار کردند. یکی از آنها فاطمه حمامی نقاش معلول ایرانی بود. او چهره این بازیکن را با پاهایش نقاشی کرد. چند وقت پیش در یک صفحه اینستاگرام شایعه شد. که رونالدو به دلیل بغل زدن این خانم مرتکب جرم شده است. در ادامه سایت ورزشی با واکنش فوری ایران به شلاق زدن رونالدو همراه ما باشید.

 

واکنش فوری ایران به شلاق زدن رونالدو

به گزارش سایت ورزشی ، سفارت ایران در کشور اسپانیا نسبت به شایعات عجیب محکومیت پیرامون فوق ستاره مطرح فوتبال جهان واکنش نشان داد. کریس که در زمان سفرش به شهر تهران با کاروان النصر و ساعاتی قبل از این مسابقه در ورزشگاه آزادی در خلال هفته اول لیگ قهرمانان آسیا، با فاطمه حمامی هنرمند نقاش معلول دیدار کرد و کریس نیز به گرمی از او استقبال نموده است. در چند ساعت اخیر شایعه عجیبی پیرامون دیدار این بازیکن مطرح فوتبال پرتغالی و فاطمه حمامی شکل گرفت. یک صفحه اینستاگرامی به طور غیر حرفه ای شایعه ای بی اساس درباره حکم شلاق رونالدو مطرح نمود. در ادامه برخی از رسانه ها و روزنامه های خارجی و اسپانیایی نیز آن را منتشر کردند. سفارت ایران در مادرید نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

واکنش فوری ایران به شلاق زدن رونالدو

اطلاعیه سفارت ایران در کشور اسپانیا درباره این شایعه:

«صدور هر گونه حکم دادگاه علیه ورزشکاران بین المللی در ایران را به شدت تکذیب می کنیم. مایه نگرانی است. که انتشار چنین اخبار بی اساس می تواند جنایات علیه بشریت و جنایات جنگی علیه ملت مظلوم فلسطین را تحت الشعاع قرار دهد.

لازم به ذکر است که کریستیانو رونالدو در روز 29 شهریور برای شرکت در یک مسابقه رسمی فوتبال به ایران سفر کرد و با استقبال بسیار خوب مردم و مسئولان مواجه شد. دیدار صمیمانه و انسانی وی با فاطمه حمامی نیز مورد تحسین و تحسین مردم و مسئولان ورزش کشور قرار گرفت.»

mohamadnd
16 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *