گوستاوو بلانکو به تمرین استقلال اضافه شد

گوستاوو بلانکو بازیکن جدید آرژانتینی تیم استقلال تهران می باشد که جواد نکونام امروز از وضعیت آمادگی او کاملا راضی می باشد. بلانکو با آمادگی کامل به تمرینات آبی پوشان تهران افزوده شده است. در ادامه سایت ورزشی با گوستاوو بلانکو به تمرین استقلال اضافه شد ، همراه ما باشید.

 

گوستاوو بلانکو به تمرین استقلال اضافه شد

به گزارش سایت ورزشی ، جواد نکونام سرمربی استقلال امروز از وضعیت آمادگی مهاجم آرژانتینی خودش کاملا راضی است. گوستاوو با آمادگی کامل به این تیم برگشته است. بعد از حل اختلاقات باشگاه با این بازیکن خارجی بر سر قراردادش، چند روزی است که به تمرینات گروهی استقلالی ها اضافه شد و در کارهای تاکتیکی این باشگاه شرکت می نماید. با این حال گوستاوو بلانکو مستقیم از ایبار اسپانیا با استقلال قرارداد امضاء نمود. او آمادگی بالایی داشته و این روزها در تمرینات گروهی در تهران شرکت می کند.

نکونام از این بازیکن و سطح آمادگی اش بسیار راضی است و با شروع لیگ برتر فوتبال ایران می خواهد بدون مشکل او را در ترکیب اصلی آبی ها قرار دهد. بلانکو با نظر مستقیم جواد به تیم آمده است و از امروز رسما در تمرینات گروهی باشگاه شرکت نمود. ابتدا این فوتبالیست با انجام تمرینات فردی به مرز آمادگی رسیده بود و به زودی بازهم در تمرینات گروهی استقلال حضور بعمل می آورد. مهاجم جدید خارجی استقلال در کشور ترکیه با آبی پوشان قرارداد همکاری امضاء کرده است. ظاهرا با پشت سر گذاشتن تمرینات اختصاصی و رسیدن به شرایط مطلوب او به زودی در تمرینات گروهی استقلال شرکت خواهد کرد.

گوستاوو بلانکو به تمرین استقلال اضافه شد

بیوگرافی گوستاوو بلانکو:

گوستاوو بلانکو یا Gustavo Blanco متولد 5 نوامبر 1991 در مندوسا آرژانتین می باشد و اصالتا اوکراینی است. او در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس 1402-1403 بازی خواهد کرد.

 

عملکرد باشگاهی

بلانکو اولین بازی رسمی خودش را برای باشگاه آرسنال ساراندی در جریان پیروزی 3-0 در مقابل ایندپندینته به تاریخ 8 مارس 2011 انجام داد. او اولین گل خودش را در 11 ژوئن 2011 در مقابل کولون به ثمر رساند تا زننده تنها گل تیمش در جریان مسابقه مساوی 1-1 باشد. در 27 فوریه 2014 باشگاه آنژی مخاچ قلعه روسیه اعلام نمود که گوستاوو با قرارداد آزاد به این تیم خواهد پیوست. در نهایت بدون انجام حتی یک بازی برای این باشگاه در انتهای فصل جدا شد. بلانکو در سپتامبر ۲۰۱۴ با قراردادی ۲ ساله به باشگاه الوداد کازابلانکا مراکش پیوست. در فوریه ۲۰۱۵ با توافقی دو طرفه از به قرارداد خود با این تیم پایان داد. وی در مارس ۲۰۱۵ به باشگاه فوتبال آشوری‌ها سوئد و پس از آن در سال ۲۰۱۶ به کارپاتی لویو اوکراین پیوست.

گوستاوو بلانکو به تمرین استقلال اضافه شد

عملکرد ملی

وی برای بازی در تیم ملی فوتبال اوکراین ابراز علاقه کرده ولی تاکنون هیچ بازی رسمی در ردهٔ ملی نداشته‌است.

 

دستاوردها

آرسنال ساراندی
لیگ برتر آرژانتین : ۱۲–۲۰۱۱
الوداد
لیگ دسته اول مراکش : ۱۵–۲۰۱۴
شاختار دونتسک
لیگ برتر اوکراین : ۱۷–۲۰۱۶، ۱۸–۲۰۱۷، ۲۰–۲۰۱۹
جام حذفی اوکراین : ۱۷–۲۰۱۶، ۱۸–۲۰۱۷
سوپر جام اوکراین : ۲۰۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *