هالند پس از تصمیم داور عصبانی می شود

هالند پس از تصمیم داور عصبانی می شود.بازی پرتنش لیگ برتر بین منچسترسیتی و تاتنهام هاتسپر در حالی که تصمیم بحث برانگیز داوری باعث شد تا ارلینگ هالند. ستاره مهاجم در وقت های تلف شده در حالت خشمگینی قرار بگیرد. چرخشی هیجان انگیز داشت.

هالند پس از تصمیم داور عصبانی می شود

در یک بازی که از قبل پر از هیجان 3-3 بود

هالند پس از تصمیم داور عصبانی می شود
هالند پس از تصمیم داور عصبانی می شود

منچسترسیتی در حمله به جلو رفت. ارلینگ هالند، بازیکن سابق بروسیا دورتموند. زمانی که مورد تکل شدید امرسون رویال از تاتنهام قرار گرفت. در قلب بازی قرار گرفت. شایان ذکر است، هالند توانست تعادل خود را حفظ کند و یک توپ خیره کننده را برای هم تیمی خود جک گریلیش، که در موقعیتی واضح برای گلزنی قرار گرفت، اجرا کرد.

سایمون هوپر داور

در یک تصمیم چند ثانیه ای. با این حال، در میان حیرت بازیکنان و هواداران، هوپر به طور ناگهانی بازی را متوقف کرد و تصمیم خود را تغییر داد و به جای آن یک ضربه ایستگاهی اعلام کرد. این تغییر ناگهانی در حکم خشم هالند را برانگیخت و او به شدت به این تصمیم اعتراض کرد.

امرسون رویال،

عامل چالش در هالند، متعاقباً برای تکل کارت زرد دریافت کرد و جو پربار ورزشگاه را تشدید کرد.

این لحظه بحث برانگیز باعث شد که بسیاری از ثبات و قضاوت داور سوال کنند. زیرا نمایش باورنکردنی هالند از مهارت و آگاهی در مواجهه با یک چالش قوی با ناامیدی به دلیل معکوس شدن برتری بعدی مواجه شد.

این حادثه

این حادثه
این حادثه

بحث هایی را در میان علاقه مندان به فوتبال در مورد اعمال تصمیمات داور. به ویژه در لحظات حساسی که روند مسابقات فشرده را تحت تاثیر قرار می دهد. برانگیخت. از آنجایی که بازی با تساوی به پایان رسید، جنجال پیرامون درگیری در اواخر بازی همچنان بر بحث های بعد از بازی غالب شد.

در حالی که واکنش هالند

بر شدت احساسی این موقعیت تاکید کرد، همچنین بحث گسترده‌تر پیرامون تصمیمات داور و تأثیر آنها بر نتیجه رویارویی‌های پرمخاطره در لیگ‌های برتر فوتبال را روشن کرد.

Hesam
4 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *