هالند جایگزین امباپه برای رئال

هالند جایگزین امباپه برای رئال. توماس رونسرو سردبیر روزنامه آاس مدعی شد فلورنتینو پرز بهتر است به جای تمرکز و وقت هدر کردن برای جذب امباپه به سراغ جذب هالند برود. برای چندمین بار متوالی است که اخبار نقل و انتقالات داغ است و انتقال امباپه به تیم های مختلف داغ تر. امباپه پایان فصل قراردادش تمام می شود و خبری از تمدید قراردادش با پاریس سن ژرمن نیست.

هالند جایگزین امباپه برای رئال

شایعات چرخشی نقل و انتقالات پیرامون رئال مادرید همچنان طرفداران فوتبال در سراسر جهان را مجذوب خود می کند. با گزارشات متناقض و گمانه زنی ها تصویر جالبی از جاه طلبی ها و اولویت های باشگاه ترسیم می کند.

هالند در رئال مادرید
هالند در رئال مادرید

مارکا

مارکا، یک رسانه برجسته اسپانیایی، با گزارشی مبنی بر اینکه رئال مادرید قصد ندارد کیلیان امباپه را در پنجره نقل و انتقالات زمستانی دنبال کند لحن را تنظیم کرد. در عوض، به نظر می رسید که تمرکز باشگاه به سمت ستاره نوظهور بایرن مونیخ، آلفونسو دیویس تغییر کند.

این گزارش حاکی از آن است که رئال مادرید تنها در صورتی با امباپه مذاکره خواهد کرد که این ستاره فرانسوی علاقه واقعی خود را ابراز کند. بنابراین، توپ محکم در زمین امباپه قرار گرفت و رئال مادرید تمایلی به ابتکار عمل نداشت.

مرکاتو فرانسه

با این حال، زمانی که نشریه فرانسوی مرکاتو ادعا کرد که امباپه و رئال مادرید به توافق رسیدند، این توافق کمرنگ شد.  این افشاگری لایه جدیدی از پیچیدگی را به حماسه نقل و انتقالات در حال انجام اضافه کرد که با گزارش های قبلی مغایرت داشت. و سؤالاتی را در مورد ماهیت واقعی مذاکرات بین امباپه و غول های اسپانیایی ایجاد کرد.

آاس اسپانیا

در بحبوحه حماسه امباپه، تیتر دیگری ظاهر شد، این بار در مورد ارلینگ هالند. گزارش ها حاکی از آن است که مهاجم نروژی منچسترسیتی بند آزادسازی 100 میلیون یورویی دارد که او را به یک چشم انداز فریبنده برای رئال مادرید تبدیل می کند. رونسرو، روزنامه‌نگار اسپانیایی به صدا درآمد و این سوال را مطرح کرد که چرا فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، به امباپه علاقه‌مند است.

بازیکنی که ظاهراً در مورد آینده خود تصمیم‌گیری نمی‌کند و احتمالاً به تمدید قراردادش با پاری سن ژرمن برای پرداخت دستمزد بالاتر تمایل دارد. رونسرو استدلال کرد که در دسترس بودن هالند با هزینه نسبتاً کمتر و اشتیاق برای پیوستن به رئال مادرید او را به گزینه ای مناسب تر تبدیل کرده است.

هالند گزینه ای مطمئن

رونسرو بر تضاد فاحش در ارزش گذاری هالند تاکید کرد و نشان داد که اگرچه انتظار می رود باشگاه های انگلیسی 200 میلیون یورو برای این مهاجم پرکار بپردازند. رئال مادرید و سایر باشگاه های خارجی می توانند خدمات او را با نصف این قیمت تضمین کنند. این اختلاف، همراه با تهدید بالقوه ای که آمدن امباپه می تواند برای رشد استعداد برزیلی وینیسیوس جونیور باشد، باعث شد تا رونسرو از اولویت دادن به خرید هالند بر تعقیب نامحدود امباپه دفاع کند.

 

هالند جایگزین امباپه برای رئال
هالند جایگزین امباپه برای رئال

نتیجه

ظرات متفاوت در چشم انداز رسانه ها نشان دهنده عدم اطمینان در مورد استراتژی نقل و انتقالات رئال مادرید است. جذابیت استعداد امباپه در مقابل جذابیت عملگرایانه مقرون به صرفه بودن و تعهد هالند، معضلی را برای پرز و سلسله مراتب باشگاه ایجاد می کند. همانطور که پنجره نقل و انتقالات باز می شود، هواداران مشتاقانه منتظر حل و فصل این پیگیری پرمخاطره برای خرید بعدی رئال مادرید هستند.

Hesam
9 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *