جنجال پدر هالند

جنجال پدر هالند در برنابئو

این اتفاق جنجالی در جریان بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین رئال مادرید و منچسترسیتی رخ داد.

طبق گزارش ورزشی:  پدر هالند ستاره منچستر سیتی، با طرفداران رئال درگیری لفظی داشته است.

الفا ، پدر هالند ، روایت خود را در مورد حادثه ای که سه شنبه شب در یکی از جعبه های VIP استادیو سانتیاگو برنابئو در آن بازی کرد، ارائه کرده است .

چند تن از هواداران رئال به دلیل پرتاب غذا به سمت هواداران و ژست دادن به طرفداران در جایگاه ها به بازیکن سابق حمله کردند.

پدر هالند
پدر هالند

گفته شده است هالند در جریان بازی با هواداران رئال درگیر شده بود. او در حالی که از سکوها به او فحاشی میکردند، او نیز به آنها فحاشی کرد. سپس این بازیکن به سمت آنها بادام زمینی پرتاب کرد.

به دنبال رفتار او، نگهبانان امنیتی برنابئو از پدر هالند دعوت کردند تا به داخل جایگاه VIP برگردد، چیزی که او دوست نداشت.

توییت هالند

آلفا هالند در توییتر خود نوشت: “بسیار خوب، رئال مادرید از اینکه گل کوین دی بروین را جشن می گرفتیم خوشحال نبود . به غیر از این، ما مجبور شدیم حرکت کنیم زیرا هواداران رئال مادرید از 1-1 راضی نبودند.”

در زمین، پسرش نتوانست خود را متمایز کند، زیرا به سختی هیچ توپی دریافت می کرد، آنتونیو رودیگر در طول بازی به خوبی از او دفاع کرد.

با این هال ارلینگ هالند بسیار سعی می کرد گلی را به ثمر برساند اما موفق نشد.

نتیجه بازی

دو غول بزرگ فوتبال اروپا چهارشنبه در سانتیاگو برنابئو به مصاف یکدیگر رفتند تا در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا اولین جدال بزرگ‌شان برای صعود به فینال را پشت سر بگذارند.

این بازی با نتیجه تساوی 1-1 به پایان رسید.

من سیتی از همان تعویض های اولیه کنترل بازی را در اختیار گرفت و مالکیت توپ را در اختیار گرفت و با پرسینگ خود میزبان را خفه کرد. اما دفاع عمیق مادرید، با حضور آنتونیو رودیگر برای ادر میلیتائو تعلیق شده بود.

sajjad
11 می 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *