نقشه رئال برای مهار هالند

تیم رئال مادرید در یک مسابقه حساس در مقابل منچستر سیتی انگلیس در چارچوب نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت. در این مسابقه اریگ هالند کامل مهار شد و نتوانست گل و یا خطری بر روی دروازه رئال ایجاد کند. در ادامه سایت ورزشی با نقشه رئال برای مهار هالند همراه ما باشید.

 

کورتوا نقشه رئال برای مهار هالند را لو داد

گلر شماره 1 دروازه بان رئال مادرید از نقشه های خاص تیمش برای جلوگیری از رسیدن توپ در عمق به اریگ هالند پرده برداشت. به گزارش سایت ورزشی ، تیم رئال مادرید سه شنبه شب در یک دیدار حساس مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در سانتیاگو برنابئو میزبان منچستر سیتی بود. نتیجه مسابقه 1-1 شد و همه چیز به ورزشگاه اتحاد کشیده می شود.

کورتوا نقشه رئال برای مهار هالند را لو داد

اریگ هالند در این فصل عملکرد خوبی در ترکیب تیمش داشت و توانست رکوردهای گلزنی را جا به جا کند. در نیمه نهایی لیگ قهرمانان چندان خوش ندرخشید و چندان موفق ظاهر نشد. عملکرد خوب خط دفاعی رئالی ها باعث شد تا تمامی برنامه های پپ گواردیولا بهم بریزد. مهار این بازیکن با سایر بازیکانن سیتی خیلی خوب جواب داد و هالند چندان موفق عمل نکرد.

 

توضیحات کورتوا در مهار هالند:

کورتوا دروازه بان تیم رئال مادرید بعد از مسابقه به خبرنگاران گفت: اگر می خواهید برابر هالند دفاع کنید، نباید اصلا به او فضایی برای فرار دهید. ما تلاش کردیم اینکار را به خوبی انجام دهیم. تک گل آنها نیز فقط از راه دور با یک شوت به ثمر رسید و باعث شد ما کمی در دفاع قرار بگیریم.

در ادامه به بازی خوب سیتی اشاره کرد و گفت: منچستر سیتی واقعا تیمی است که توانست با مالکیت توپ بازی کند و بازی آنها با هالند مستقیم انجام شد. ادرسون در لیگ برتر توپ را کاملا در عمق ارسال می کند. ما عقب کشیدیم تا این فضا را به آنها ندهیم. ما بازی خودمان را گاهی نتوانستیم کنترل کنیم. آنها پرس خوبی داشتند و ما نیز زیاد دنبال ریسک دفاعی نبودیم.

نقشه رئال برای مهار هالند

شیوه جالب مدافع رئال مادرید برای مهار هالند

اریگ هالند سه شنبه شب در ورزشگاه برنابئو عملکرد چندان درخشانی نداشت و آنتونیو رودیگر مدافع آلمانی رئال نقش زیادی در مهار او داشت. مدافع 30 ساله از فیزیک خوبی برخوردار بود و توانست تمام تهدیدهای هجومی هالند را خاموش نماید. بازیکن نروژی با کسب نمره 3 از 10 توسط نشریه مارکا، شب وحشتناکی را پشت سر گذاشت.

لسکات بازیکن سابق من سیتی در پایان بازی درباره عملکرد رودیگر گفت: ” می توانی خشونت داشته باشی اما باید قدرت بدنی و کیفیت داشته باشی. برخی بازیکنان سعی می کنند که خشن باشند اما نمی توانند قدرت و سرعت کافی را داشته باشند در حالی که رودیگر به خوبی از پس وظیفه خود بر آمد. هر بار که توپ به هالند نزدیک می شد، رودیگر را اطراف او می دیدیم که پیراهن هالند را می کشد و او را هل می دهد. شاید نقشه ساده ای به نظر برسد اما تصور نمی کنم که هر مدافعی از پس چنین کاری بر بیاید.”

نقشه رئال برای مهار هالند

رودیگر در پایان بازی گفت :” کمی دیر گل خوردیم اما این حس را داشتیم که می توانیم نتیجه بهتری بگیریم. اما مشکلی نیست. هنوز چیزی قطعی نیست و با اعتماد به نفس به منچستر می رویم. آنها تملک توپ را داشتند اما خطرناک نبودند. گل انها روی کیفیت دی بروینه به ثبت رسید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *