حمید استیلی: قلعه‌ نویی به هیچ بازیکنی باج نمی‌ دهد

حمید استیلی: قلعه‌ نویی به هیچ بازیکنی باج نمی‌ دهد ، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران از امیر قلعه نویی تمجید کرده است. حمید استیلی پیشکسوت فوتبال پرسپولیس برای امیرخان در تیم ملی فوتبال ایران آرزوی موفقیت نمود. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید تا یک مصاحبه دیدنی با حمید استیلی را بخوانید.

 

صحبت های حمید استیلی درباره امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی:

حمید استیلی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال درباره امیر قلعه نویی صحبت هایی را انجام داد. به گزارش سایت ورزشی ، استیلی درباره انتخاب این مربی ایرانی به میزان گفت: قطعا امیرخان انتخاب شایسته و خوبی است. من از سرمربی ایرانی حمایت می کنم. برای همه دست اندرکاران و کادر فنی تیم آرزوی موفقیت دارم. همه ما باید به این افراد در تیم کمک کنیم. بنده عقیده دارم که قرارداد یکساله برای قلعه نویی یک خطر به حساب می آید. باید به او فرصت خوبی دهیم و قطعا قلعه نویی به دنبال جوانگرایی در تیم است و نیاز به زمان بیشتری دارد. امیرقلعه نویی تا پایان جام ملت های آسیا نباید در تیم باشد و باید فرصت زیادتری به او داده شود.

 

قرارداد با قلعه نویی باید تا پایان جام جهانی 2026 باشد!

استیلی در ادامه صحبت هایش عنوان کرد که قطعا باید با سرمربی ایرانی تا پایان جام جهانی 2026 قرارداد بسته شود. یکسال زمان کمی است و باید در طول 4 سال برنامه و استراتژی های مشخص و عالی در تیم اجرا گردد. فدراسیون یک سال دیگر انتخاباتی پیش رو دارد و هر شخص دیگری یا هر گروه دیگر در ریاست فدراسیون باشد این قراداد یکساله کار را برای تیم ملی و قلعه نویی سخت می کند. فدراسیون فوتبال ایران باید قراداد امیرخان را 4 ساله نماید تا برنامه ریزی ها مشخص شود.

حمید استیلی گفت: اگر قرارداد سرمربی تیم 4 ساله باشد قطعا بهتر است و تیم ملی نیز فرصت خوبی در اختیار دارد. باید برای سرمربی های ایرانی نیز احترام قائل شد. باید به قلعه نویی فرصت داد تا شایستگی خودش را نشان دهد. این سرمربی ایرانی در مباحث فنی توانایی فوق العاده ای دارد و باید مدیریت تیم را به بهترین شکل ممکن نمایش دهد.

 

حمید استیلی: قلعه‌ نویی به هیچ بازیکنی باج نمی‌ دهد

حمید استیلی بازیکن ارزنده قدیمی فوتبال کشورمان درباره امیر قلعه نویی و حضورش در تیم هایی لیگ برتری گفت: امیرخان در هر تیمی بود قطعا مدیریت عالی داشت و با بازیکنان نیز هیچ مشکلی نداشت و توانسته تیم خود را به بهترین نحو اداره و مدیریت نماید. فدراسیون فوتبال همیشه تحت هر شرایطی باید حامی سرمربی باشد. حتی اگر مدیران فدراسیون نیز از سرمربی تیم حمایت نکنند، قلعه نویی به هیچ بازیکنی باج نمی دهد.

 

سخنان استیلی درباره پرسپولیس و لیگ برتر ایران:

پرسپولیس امسال روزهای پرتنش زیادی را پشت سر گذاشت. مصدومیت زیاد بازیکنان و ترک لوکادیا در باشگاه باعث شد تا موفقیتش کمتر شود. پرسپولیس البته در مسابقاتش فوق العاده ظاهر شد. پرسپولیس با سپاهان البته فاصله زیاد ندارد و هنوز شانس قهرمانی در لیگ برتر است. انشالله در بازی های باقی مانده بتواند جبران نماید.

 

سخنان استیلی درباره کیفیت بازی مهاجم برزیلی پرسپولیس:

قطعا هیچ بازیکنی باهم قابل قیاس نیست. لوکادیا شرایط خاصی داشت و پریرا نیز ویژگی های مختلف دیگر دارد. هر بازیکنی که با پرسپولیس قرارداد دارد باید حمایت شود. پریرا را سرمربی تیم احتیاج دارد و بازیکن می تواند به تیم کمک زیادی کند و مدیریت باشگاه آن را جذب نموده است. امسال سال خوبی در رقابت های جام جهانی برای تیم ملی ایران نبود. مشکلات زیادی داشتیم و امیدواریم سال جدید برای فوتبالمان عالی باشد.

mohamadnd
17 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *