کنعانی‌ و خلیل‌ زاده عامل دوری کیروش از الاهلی؟

کنعانی‌ و خلیل‌ زاده عامل دوری کیروش از الاهلی؟ کارلوس کی روش رابطه چندان خوبی با خلیل زاده و کنعانی زادگان ندارد. کارلوس کی روش همچنان به باشگاه الاهلی قطر نرفته است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

کارلوس کی روش در تیم الاهلی قطر؟

به گزارش سایت ورزشی به نقل از خبرگزاری مهر، کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال قطر بعد از قبول هدایت تیم کارش را با حضور در تمرینات باشگاه های کشور شروع کرد. چندین مسابقه لیگ ستارگان قطر را از نزدیک زیر نظر گرفت. کی روش در این مدت تمرینات مختلفی را با تیم هایی همانند السد قطر تماشا نموده است. روز قبل نیز به تمرینات تیم الدحیل صدرنشین لیگ قطر رفت. کی روش مورد استقبال مدیران باشگاه قرار گرفت.

سرمربی پرتغالی و سابق تیم ملی ایران به تمرینات تیم العربی رده دوم جدولی نیز رفت و گفتگوهایی را با کادر فنی انجام داد.

کارلوس کی روش در تیم الاهلی قطر؟

کنعانی‌ و خلیل‌ زاده عامل دوری کیروش از الاهلی؟

یکی از اتفاق های خاص حضور نیافتن کارلوس کی روش در تمرینات تیم الاهلی بود.  باشگاه الاهلی قطر در رده هفت جدول قرار دارد. حالا کی روش به دلیل چیزهایی غیر از جایگاه جدول و نتایج و رده بندی از تیم دور مانده است. این بشگاه قطری بازیکنانی نظیر محمد حسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده را در اختیار دارد. دو بازیکنی که در خلال جام جهانی 2022 قطر مورد اعتماد کی روش قرار نگرفتند. آنها در ترکیب اصلی ایران جای نداشته اند.

 

چالش های کی روش با کنعانی و شجاع:

سرمربی پرتغالی و سابق تیم ملی فوتبال ایران حالا با این دو مدافع دچار مشکل و چالش شد. کنعانی زادگان زیر پیغام کی روش در اینستاگرام نوشت: «تو به ایران خیانت کردی نه من و شجاع». پیامی که بازتاب زیادی داشت و نشان داد چقدر این دو بازیکن از دست سرمربی تیم ملی عصبانی هستند. فعلا تا پایان این فصل از لیگ قطر چند هفته دیگر باقی است. شاید کی روش به تمرینات الاهلی سر بزند و در این صورت بعید است با زوج ایرانی خط دفاع تیم ملی روبرو شود.

کنعانی‌ و خلیل‌ زاده عامل دوری کیروش از الاهلی؟

مشخص نیست که چقدر رابطه کی روش با این دو بازیکن خوب می شود؟ آیا کارلوس کی روش به تیم الاهلی سر می زند؟ نظرتان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
17 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *