ناراحتی هانیه رستمیان دارنده مدال نقره تیراندازی از بازی‌های آسیایی

هانیه رستمیان دارنده مدال نقره تیراندازی از انتقادات علیه نتیجه‌ی مسابقات آسیایی ناراضی است. در این پست از ورزشی، مصاحبه‌ی از تیرانداز ملی‌پوش کشورمان می‌خوانید.

گلایه‌ی هانیه رستمیان دارنده مدال نقره تیراندازی از انتقادها

هانیه رستمیان دارنده مدال نقره مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا گفت: بازی‌های آسیایی توجه بیش‌تری جلب می‌کند. ولی در مسابقات جهانی که مهم‌تر است نتیاج بهتری گرفتیم. که متاسفانه دیده نشد.

هانیه رستمیان در گفت‌وگویی در رابطه با عملکردش در مسابقات قهرمانی آسیا بیان کرد: خداراشکر در پانزدهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا در کره‌ی جنوبی، در رشته 25 متر نقره گرفتم. از رکورد خودم و عملکردم در فینال راضی هستم. خیلی رقابت سختی بود. رقبای اصلی ما در جهان، از همین آسیا هستند. رکورد‌هایی که در آسیا ثبت شد از جهانی هم بالاتر بود.

وی افزود: از عملکردم راضی هستم. با توجه به اینکه قهرمانی آسیا سهمیه المپیک داده می‌شد، اما من قبلا سهمیه گرفتم. حضورم در این مسابقات کمک کرد که با تجربه‌تر شوم و برای المپیک به آمادگی بالاتری برسم. امیدوارم به همین منوال تا المپیک 2024 پیشرفت کنم.

دارنده مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا در رابطه با عدم کسب مدال در بازی‌های آسیایی، گفت: هم در رشته 25 متر در بازی‌های آسیایی و هم در قهرمانی آسیا با رکورد مشابه 584 به فینال رفتم. یعنی عملکرد مشابهی داشتم ولی هر فینالی در هر مسابقه‌ای متفاوت است. رقابتدر تیراندازی بالاست و به این راحتی قابل پیش بینی نیست. در یک فینال موفق می‌شوید و در دیگری نه.

بیش‌تر بخوانید:

انتخابیه المپیک 2024 | تساوی بانوان ایران و چین تایپه

ویزای تیم هاکی روی یخ بانوان صادر شد

رستمیان: از عملکردم راضی هستم. <yoastmark class=

صجبت‌های رستمیان درباره‌ی تصور اشتباه از رقابت‌های تیراندازی

رستمیان تأکید کرد: بسیاری از قهرمانان جهان حتی ممکن است به فینال نرسند. این مسئله به خاطر ویژگی خاص تیراندازی و نزدیکی رکوردها است. به ویژه در در تپانچه 25 متر که رقابت تنگاتنگی در آسیا وجود دارد.

وی با اشاره به انتقادات و توقعات از نتایج ورزشکاران در بازی‌های آسیایی گفت: بازی‌های آسیایی بیشتر در چشم است. و انتظارات بیشتر است. ولی مسابقات جهانی از نظر رنکینگ بالاتر است. متاسفانه نتایج مسابقات جهانی به حاشیه رفت. انتظارات در بازی‌های آسیایی بالاتر است. متاسفانه تصور این است که نتیجه نگرفتیم. اما در تیراندازی رقابت‌ سخت است و به فینال رفتن نتیجه خوبی است. حتی بدون مدال. اما متأسفانه خیلی‌ها بدون شناخت تصور می‌کنند که نتایج خوب نبوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *