واکنش تند مارک لوبلاینر به هواداران هادی چوپان

مارک لوبلاینر، مربی سرشناس پرورش اندام، به تندی از واکنش هواداران هادی چوپان به ماجراهای مستر المپیای 2023 انتقاد کرد. در این پست از «ورزشی» واکنش تند مارک لوبلاینر به هواداران هادی چوپان را می‌خوانید.

واکنش تند مارک لوبلاینر به هواداران هادی چوپان

به گزارش «ورزشی»، اتفاقات این دوره از مسابقات مستر المپیا برای تمامی افرادی که این مسابقات را پیگیری می‌کنند؛ پر از اتفاقات عجیب و غریب بود.

از حذف غیرمنتظره ورزشکاران بزرگ و سرشناس از این رقابت‌ها به خاطر مصدومیت در لحظات آخر، تا ترک صحنه توسط نایب قهرمان که شکست را تحمل نکرد.

با این وجود، شاید عجیب‌ترین اتفاق در این مسابقات مربوط به تئوری توطئه‎‌ای باشد که علیه درک لانسفورد و پیروزی او بر هادی چوپان، قهرمان سال گذشته، شکل گرفته است.

بسیاری از پیش‌بینی‌ها، امسال نیز قهرمانی را متعلق به هادی چوپان می‌دانستند. گویی خود او هم این موضوع را باور کرده بود. ولی هنگامی که قهرمان از سوی داوران مسابقات اعلام شد، نتوانست این باخت را بپذیرد و از صحنه پایین رفت.

همین رفتار بسیاری از هواداران او و افراد حاضر در جامعه پرورش‌اندام را تحریک کرد. همین باعث شد که بسیاری علیه داوران شروع به انتقاد کنند. اکنون پس از گذشت چندین روز از مسابقه، یکی از مربیان سرشناس، دست به انتقاد از هواداران چوپان به دلیل رفتار غیر ورزشی زده است.

پست اینستاگرامی مارک لوبلاینر

مارک لوبلاینر در اینستاگرام، توهم های توطئه را نامربوط خواند
مارک لوبلاینر در اینستاگرام، توهم های توطئه را نامربوط خواند

مارک لوبلاینر با انتشار ویدیویی در اینستاگرامش در این رابطه نوشت: «تلاشی برای پایان به مشکل هادی و درک در مستر المپیا. هر دوی آن‌ها عالی بودند. به عنوان مردی که ده‌ها مسابقه را داوری کرده باید بگویم تا زمانی که پشت میز داوری ننشینید، تمام انتقادات بیهوده است. حتی اگر پشت این میز بنشینید هم نظرات خیلی با هم متفاوت‌اند. هیچ توطئه‌ای در کار نیست. کار داوران درست است.»

لوبلاینر می‌گوید که هیچ مسئله سیاسی در این داوری دخیل نبوده است. او تاکید کرد: «آن‌ها پشت میز داوری‌اند نه شما. این حرف‌ها و تئوری توطئه را تمام کنید.

در پایان باید بگویم هادی واقعا عالی بود. درک هم همین‌طور. این رقابت، خیلی نزدیک بود. درک تنها با پنج امتیاز توانست قهرمان شود. باید این موضوع را به درستی درک کنید.»

این در شرایطی است که هادی چوپان پس از گذشت یک روز و فروکش کردن احساساتش با انتشار پستی قهرمانی را به لانسفورد تبریک گفت و او را لایق آن دانست.

Pooria
22 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *