حریفان جدید حسن یزدانی مشخص شدند

حسن یزدانی قهرمان کشتی تیم ملی ایران رقیبان جدید خود را شناسایی کرد. قرعه کشی اوزان شش گانه مسابقات کشتی آزاد بازی هایی آسیایی هانگژو 2022 انجام شد و کشتی گیرهای ایرانی رقیبان خود را شناسایی کردند. در ادامه سایت ورزشی حریفان جدید حسن یزدانی مشخص شدند.

 

حریفان جدید حسن یزدانی مشخص شدند

به گزارش سایت ورزشی و به نقل از خبرنگارهای اعزامی از چین ، در وزن 56 کیلوگرم 15 کشتی گیر حضور دارند. ابراهیم خواری ملی پوش کشورمان در دور اول روبروی الوین لوربگ از فیلیپین خواهد رفت و در صورت پیروزی با برنده کشتی هند و کره جنوبی مسابقه می دهد. در وزن 65 کیلوگرم 18 کشتی گیر حضور دارند. رحمان عموزاد ملی پوش کشتی کشورمان در دور اول با رحمان اوف از ازبکستان دیدار می کند و در صورت برنده شدن باید به مصاف یاماگوچی از ژاپن برود. یونس امامی ملی پوش کشورمان در وزن 74 کیلو در دور اول روبروی توکتومام بتو از قرقیزستان خواهد رفت. در صورت پیروزی با برنده کشتی گیرهای چین و پاکستان مبارزه می نماید. در این اوزان نیز 19 کشتی گیر حضور خواهند داشت.

حسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک در وزن 86 کیلوگرم در اولین دور روبروی عبداله اف قرقیزستان حضور می یابد. و در صورت پیروزی با برنده کشتی سنگاپور و ترکمنستان دیدار خواهد کرد. در این وزن نیز 17 کشتی گیر حضور دارند. همچنین در وزن 97 کیلوگرم 15 کشتی گیر در جدول قرار دارند. مجتبی گلیج ملی پوش کشورمان در دور اول روبروی کشتی گیر کهنه کار ازبکی ابراگیموف می رود و در صورت پیروزی با برنده کشتی گیران ویتنام و مغلوستان مبارزه می کند. تاج الدینوف کشتی گیر روسی الاصل تیم بحرین در مسابقات جهانی صربستان مدال طلای جهان را کسب کرد. و در سوی دیگر جدول قرار دارد تا در فینال روبروی گلج روبرو نگردد.

حریفان جدید حسن یزدانی مشخص شدند

در وزن 125 کیلوگرم 15 کشتی گیر قرار دارند و امیر حسین زارع دارنده مدال طلای جهان در سال 2021 و 2023 ملی پوش ایران در کشتی اول روبروی انور از پاکستان می رود. و در صورت پیروزی با برنده کشتی گیرهای چین و ترکمنستان دیدار می کند.

mohamadnd
3 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *