علی دایی دوباره سانسور شد!
علی دایی شهریار فوتبال ایران و یکی از مطرح ترین بازیکنان جهان می باشد. که در سال های اخیر به دلیل مواضع سیاسی و انتقادی اش نسبت به مسئولان مملکت مورد بی مهری قرار گرفته است. در جدیدترین اقدام علی دایی دوباره سانسور شد! در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

علی دایی دوباره سانسور شد!

علی دایی متولد 14 بهمن ماه 1348 در اردبیل می باشد. او بازیکن سابق فوتبال ، مربی فوتبال ، تاجر و کارآفرین ایرانی می باشد. موسس و مدیر عامل شرکت پوشاک برند دایی است. علی بهترین گلزن تیم ملی و یکی از بهترین مهاجم های تاریخ جام ملت های آسیا به شمار می رود. در دوران حرفه ای فوتبال خودش با زدن 109 گل در 149 بازی رکورد بیشترین گل زده را در بازی های ملی فوتبال مردان جهان بدست آورد. که بعدها توسط کریس رونالدو شکسته شد. علی دایی در محله جیرال و خانواده ای پرجمعیت چشم به جهان گشود. چهار تا بردار دارد و پدرش نیز راننده کامیون بود و مادرش خانه دار است. در کودکی او را شهریار صدا می زندند. و همین نام اکنون لقب او نام گرفته است.
علی دایی دوباره سانسور شد!
سال های اخیر دایی به دلیل مواضع تند سیاسی انتقادی اش همیشه مورد غضب صدا و سیما قرار داشت. در یک سال اخیر بارها اسطوره فوتبال ایران در برنامه های مختلف صدا و سیما سانسور شده است. ماجرایی که ظاهرا تمامی ندارد و اخیرا نیز این اتفاق به طور زشت و زننده ای دوباره تکرار شد. علی پروین در مصاحبه که چندی پیش داشت، درباره چهره‌های مطرح فوتبال ایران صحبت کرد، ولی بخش ورزشی شبکه خبر وقتی در حال استناد به این مصاحبه بود، نام علی دایی را حذف کرد! طی یک سال اخیر بارها اسطوره فوتبال ایران در برنامه های مختلف سانسور شده است. ماجرایی که به نظر می رسد تمامی ندارد و حالا اخیرا این اتفاق به شکلی زشت دوباره تکرار شده است. موضوعی که باعث شده ویدیوی آن طی ساعات اخیر بارها و بارها در فضای مجازی دست به دست شود.
mohamadnd
3 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *