جانشین حسین بادامکی مشخص شد

جانشین حسین بادامکی مشخص شد، در تحولی اخیر در فضای ورزشی استان خراسان رضوی، جانشین حسین بادامکی، سرپرست سابق تیم فوتبال مشهد و معاون فعلی ورزشی باشگاه پرسپولیس رسما منصوب شد. رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی در اقدامی راهبردی، حسن نوری را به عنوان سرپرست هیئت فوتبال مشهد انتخاب کرد.

جانشین حسین بادامکی مشخص شد

گزارش خبرگزاری ورزشی

حسین بادامکی که پیش از این سکان هدایت تیم فوتبال مشهد را برعهده داشت، به عنوان معاون ورزشی باشگاه محترم پرسپولیس در تهران به سمت محوری انتقال یافت. به گزارش “ورزشی”، اما در دوران تصدی وی در پایتخت، مشارکت بادامکی در اداره امور مربوط به تیم فوتبال زادگاهش محدود بود.

جانشین حسین بادامکی مشخص شد
جانشین حسین بادامکی مشخص شد

جدایی

این جدایی ظاهری از تیم شهرش باعث انتظار گسترده جامعه فوتبال استان خراسان رضوی برای تغییرات قریب الوقوع در تیم فوتبال مشهد شد.

گذر زمان

اکنون پس از گذشت چندین هفته از روی کار آمدن بادامکی در پرسپولیس، هیئت استان خراسان رضوی طی اطلاعیه ای روابط عمومی و بر اساس اطلاعیه احسان اصولی، یکی از اعضای هیئت مدیره فدراسیون و سرپرست تیم فوتبال خراسان، رسما حسن نوری را به عنوان عضو هیئت مدیره این فدراسیون معرفی کرد. جانشین باداماکی نوری که پیش از این معاون سابق تربیت بدنی و سلامت شهرداری مشهد بود، اکنون به عنوان سرپرست تیم فوتبال مشهد منصوب شد.

فوتبال خراسان رضوی

نوری در دوران ریاست مهدی برادران سمت دبیری تیم فوتبال خراسان رضوی را برعهده داشت. نوری پس از کناره گیری از این سمت، با بر عهده گرفتن ریاست تیم فوتبال مشهد، پا به کفش بادامکی گذاشت.

حسین بادامکی در پرسپولیس
حسین بادامکی در پرسپولیس

نتیجه

این انتصاب نشان دهنده تغییر قابل توجهی در رهبری هیئت فوتبال مشهد است که نشان دهنده دوران جدیدی تحت سرپرستی حسن نوری است. علاقه مندان و دست اندرکاران فوتبال استان خراسان رضوی مشتاقانه منتظر تغییرات و ابتکاراتی هستند که دوره مدیریت نوری در آستانه ورود به صحنه فوتبال محلی است.

Pooria
11 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *