کناره‌گیری بهزادی از نایب رئیسی فدراسیون دوومیدانی

کناره‌گیری بهزادی از نایب رئیسی فدراسیون دوومیدانی، پریسا بهزادی نایب رئیس باسابقه بانوان فدراسیون دو و میدانی در اتفاقی شگفت انگیز استعفای خود را از سمت محترم اعلام کرد. این تصمیم که توسط خبرنگار ورزشی خبرگزاری ورزشی تایید شد. پایان دوره مدیریت بهزادی است که در یک دوره 12 ساله تاثیرگذار و از سال 1389 آغاز شد.

کناره‌گیری بهزادی از نایب رئیسی فدراسیون دوومیدانی

بهزادی

بهزادی که به عنوان قهرمان اسبق پرتاب وزنه شناخته شده بود، با داشتن 9 سال حیرت انگیز عنوان قهرمانی ایران، تجربه زیادی را برای این نقش به ارمغان آورد. استعفای وی به معنای کناره گیری از همکاری نزدیک با چهره های تاثیرگذار در فدراسیون دو و میدانی از جمله روسای جمهور مانند افشین داوری، مجید کیهانی، هاشمی صیامی و سرپرستان مختلف در طول سالیان متمادی است.

کناره‌گیری بهزادی از نایب رئیسی فدراسیون دوومیدانی
کناره‌گیری بهزادی از نایب رئیسی فدراسیون دوومیدانی

دوران تصدی

بهزادی در دوران تصدی خود فعالانه به توسعه و پیشرفت دو و میدانی بانوان در ایران کمک کرد. فداکاری و تخصص او در شکل دادن به جهت گیری فدراسیون، پرورش رشد و مربیگری استعدادهای نوظهور بسیار ارزشمند بود.

پریسا بهزادی
پریسا بهزادی

استعفا

استعفای فردی در حد و اندازه بهزادی سوالاتی را در مورد مسیر آینده بانوان فدراسیون دوومیدانی ایجاد می کند. باید دید فدراسیون چگونه این انتقال را طی خواهد کرد و چه کسی در نقش خالی بهزادی قدم خواهد گذاشت.

در حالی که فدراسیون با یک چهره برجسته خداحافظی می کند. اکنون توجه به سمت انتصاب رهبری جدید و تأثیر آن بر ادامه پیشرفت دو و میدانی بانوان در کشور معطوف شد.

منتظر اخبار تکمیلی باشید، زیرا ماجرا در حال باز شدن است. و فدراسیون دوومیدانی خود را برای ورود به فصل جدیدی پس از جدایی بهزادی حاضر می کند.

Pooria
11 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *