حسین کنعانی در نقش انگری برد در دربی!

حسین کنعانی در نقش انگری برد در دربی! مدافع سابق باشگاه پرسپولیس و حال حاضر تیم الاهلی قطر نیز در دربی خاطرات تلخ و شیرین زیادی داشت. در این دربی قطعا جای این بازیکن نیز خالی است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

حسین کنعانی زادگان در دربی:

مدافع سابق پرسپولیس تهران نیز یک تصویر جالب از خودش در دربی 95 ثبت کرده است. کنعانی زادگان با پیراهن شماره 6 توانست در کنار هم تیمی هایش در نهایت برتری یک گله تیمش را در مسابقه حساس دربی جشن بگیرد. دیداری که البته حواشی و درگیری نیز کم نداشته است.

حسین کنعانی در نقش انگری برد در دربی!

عکسی از کنعانی زادگان بعد از خطای شدید مدافع استقلال به ثبت رسید که عصبانیت و چهره جذاب او را نشان می دهد. مدافع استقلال در این مسابقه روی میلاد سرلک خطا می کند. تکل خشن شماره 10 پرسپولیسی را سرنگون کرد و کنعانی زادگان به دنبال هواخواهی از هم تیمی خودش به این ماجرای جنجالی پا گذاشت. درگیری به شدت بالا گرفت و در ادامه پای نیمکت دوم تیم و بازیکنان حاضر نیز به میدان کشیده شد و در نهایت فرشاد فرجی از زمین مسابقه اخراج شد.

 

حسین کنعانی در نقش انگری برد در دربی!

حسین آقای مدافع در این مسابقه دربی 95 با مصدومیت شدید روبرو بود و با پارگی رباط مچ مواجه شده بود. شایعاتی درباره غیبت این بازیکن در مسابقه حساس دربی شکل گرفت. اما مدافع قدرتمند پرسپولیس با حضورش در این دیدار توانست نمایش دفاعی خوبی نشان دهد و در نهایت یک کلین شیت طلایی به نام خود ثبت کرد و برد بزرگی را بدست آورد.

حسین کنعانی

حسین کنعانی حالا به عنوان مدافع الاهلی کار می کند و جایش در این مسابقه حساس دربی واقعا خالی است. او از جمله بازیکنانی بود که برای هر دربی می توانست لازم و مسمر به ثمر باشد. بازیکن فوق العاده با اعتماد به نفس زیاد و تعصب خاص روی پیراهن پرسپولیس و جنگندگی بالایی نیز داشت. چهره جنگجوی خود را در محافظت از هم‌تیمی‌اش یک قاب ویژه را ثبت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *